audacity 3.0.3 - en to lt translation catalogue (1429 entries)

en: Comments
lt: Komentarai

en: Message
lt: Pranešimas

en: Internal error in %s at %s line %d.
    Please inform the Audacity team at https://forum.audacityteam.org/.
lt: Vidinė klaida %s %s linijoje %d.
    Prašome pranešti Audacity komandai https://forum.audacityteam.org/.

en: Internal error at %s line %d.
    Please inform the Audacity team at https://forum.audacityteam.org/.
lt: Vidinė klaida %s linijoje %d.
    Prašome pranešti Audacity komandai https://forum.audacityteam.org/.

en: Internal Error
lt: Vidinė Klaida

en: Audacity failed to open a file in %s.
lt: Audacity nepavyko atidaryti failo %s.

en: Audacity failed to read from a file in %s.
lt: Audacity nepavyko skaityti iš failo %s.

en: Audacity successfully wrote a file in %s but failed to rename it as %s.
lt: Audacity sėkmingai rašė į failą %s bet nepavyko jo pervadinti į %s.

en: File Error
lt: Failo Klaida

en: Error
lt: Klaida

en: None
lt: Nieko

en: Rectangle
lt: Stačiakampis

en: Shaped
lt: Formuotas

en: Rectangular
lt: Stačiakampis

en: Low Quality (Fastest)
lt: Žemos Kokybės (Greičiausias)

en: Medium Quality
lt: Vidutinės Kokybės

en: High Quality
lt: Aukštos Kokybės

en: Best Quality (Slowest)
lt: Geriausios Kokybės (Lėčiausias)

en: Module Unsuitable
lt: Netinkamas Modulis

en: Module "%s" found.
lt: "%s" modulis buvo rastas.

en: 
    
    Only use modules from trusted sources
lt: 
    
    Naudokite modulius tik iš patikimų šaltinių

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Audacity Module Loader
lt: Audacity Modulių Užkrovėjas

en: Try and load this module?
lt: Bandyti užkrauti šį modulį?

en: Plug-in already exists
lt: Papildinys jau egzistuoja

en: Failed to register:
    %s
lt: Nepavyko priregistruoti:
    %s

en: Enable new plug-ins
lt: Įjungti naujus papildinius

en: Nyquist Prompt
lt: Nyquist Punktas

en: Created new project
lt: Sukurtas naujas projektas

en: Unable to determine
lt: Nepavyksta nustatyti

en: Audacity could not write file:
      %s.
lt: Audacity nepavyko rašyti į failą:
      %s.

en: Audacity could not open file:
      %s
    for writing.
lt: Audacity negalėjo atidaryti failo:
      %s.
    rašymui.

en: Audacity could not write images to file:
      %s.
lt: Audacity negalėjo rašyti paveikslėlių į failą:
      %s.

en: Audacity could not find file:
      %s.
    Theme not loaded.
lt: Audacity nepavyko surasti failo:
      %s.
    Tema nebuvo pakrauta.

note: i18n-hint: Do not translate png.  It is the name of a file format.
en: Audacity could not load file:
      %s.
    Bad png format perhaps?
lt: Audacity nepavyko užkrauti failo:
      %s.
    Galbūt tai netinkamas png formatas?

en: Audacity could not read its default theme.
    Please report the problem.
lt: Audacity negalėjo nuskaityti savo numatytosios temos.
    Prašome pranešti apie šia problemą.

en: None of the expected theme component files
     were found in:
      %s.
lt: Nei vienas iš numatytų temų komponentų failų
    nebuvo rastas:
      %s.

en: Could not create directory:
      %s
lt: Nepavyko sukurti vietos:
      %s.

en: Audacity could not save file:
      %s
lt: Audacity negali išsaugoti failo:
      %s.

en: Couldn't write to file: %s
lt: Negali rašyti į failą: %s

en: Audio Track
lt: Audio Takelis

en: Warning
lt: Perspėjimas

en: Could not open file: "%s"
lt: Negaliu atidaryti failo: "%s"

en: &Nyquist Workbench...
lt: &Nyquist Darbastalis...

en: &Undo	Ctrl+Z
lt: &Atšaukti	Ctrl+Z

en: &Redo	Ctrl+Y
lt: &Atkurti	Ctrl+Y

en: Cu&t	Ctrl+X
lt: Iškirp&t	Ctrl+X

en: &Copy	Ctrl+C
lt: &Kopijuoti	Ctrl+C

en: &Paste	Ctrl+V
lt: &Įklijuoti	Ctrl+V

en: Cle&ar	Ctrl+L
lt: Išvaly&ti	Ctrl+L

en: Select A&ll	Ctrl+A
lt: Pasirinkti Vis&ką	Ctrl+A

en: &Find...	Ctrl+F
lt: &Ieškoti...	Ctrl+F

en: &Matching Paren	F8
lt: &Vienodi tevai	F8

en: &Go to
lt: &Eiti į

en: Select &Font...
lt: Pasirinkimai &Šriftas...

en: Split &Vertically
lt: Praskirti  &Vertikaliai

en: Split &Horizontally
lt: Praskirti &Horizontaliai

en: Show S&cript
lt: Rodyti S&kriptą

en: Show &Output
lt: Rodyti &Išvestį

en: &Large Icons
lt: &Didelės piktogramos

en: &Small Icons
lt: &Mažos piktogramos

en: Toolbar
lt: Įrankių juosta

en: &Go	F5
lt: &Eiti į	F5

en: &Stop	F6
lt: &Stabdyti	F6

en: &About
lt: &Apie

en: Script
lt: Skriptas

note: i18n-hint noun
en: Output
lt: Išvestis

en: Load Nyquist script
lt: Paleisti Nyquist skriptą

en: Nyquist scripts (*.ny)|*.ny|Lisp scripts (*.lsp)|*.lsp|All files|*
lt: Nyquist skriptai (*.ny)|*.ny|Lisp skriptai (*.lsp)|*.lsp|All files|*

en: Script was not saved.
lt: Skriptas nebuvo išsaugotas.

en: Save Nyquist script
lt: Išsaugoti Nyquist skriptą

en: Find dialog
lt: Rasti dialogą

en: External Audacity module which provides a simple IDE for writing effects.
lt: Išorinis Audacity modulis kuris leidžia naudotis paprasta kūrimo programa efektų kūrimui.

en: Nyquist Effect Workbench
lt: Nyquist efektų darbastalis

en: No matches found
lt: Nebuvo rasta atitikmenų

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: Nyquist Effect Workbench -
lt: Nyquist efektų darbastalis -

en: New
lt: Naujas

en: New script
lt: Naujas skriptas

en: Open
lt: Atidaryti

en: Open script
lt: Atidaryti skriptą

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save script
lt: Išsaugoti skriptą

en: Save As
lt: Išsaugoti kaip

en: Save script as...
lt: Išsaugoti skriptą kaip...

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy to clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Cut to clipboard
lt: Iškirpti į iškarpinę

en: Paste
lt: Įklijuoti

en: Paste from clipboard
lt: Įklijuoti iš iškirptinės

note: i18n-hint verb; to empty or erase
en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear selection
lt: Išvalyti pasirinktus

en: Select All
lt: Pasirinkti viską

en: Select all text
lt: Pasirinkti visą tekstą

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Undo last change
lt: Atšaukti praeitą pokytį

en: Redo
lt: Atkurti

en: Redo previous change
lt: Atkurti praeitą pokytį

en: Find
lt: Rasti

en: Find text
lt: Rasti tekstą

en: Match
lt: Prilyginti

en: Go to matching paren
lt: Eiti į atitinkantį pagrindą

en: Top
lt: Viršus

en: Up
lt: Į viršų

en: Previous
lt: Praeitas

en: Next
lt: Sekantis

note: i18n-hint noun
en: Start
lt: Pradėti

en: Start script
lt: Pradėti skriptą

en: Stop script
lt: Stabdyti skriptą

en: Credits
lt: Padėkos

en: Contributors
lt: Bendrininkai

en: Translators
lt: Lithuanian translation by Šarūnas Gliebus and Aurimas Liaukevičius (Jimmy Leo)

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Special thanks:
lt: Ypatingai dėkojam:

en: Build Information
lt: Konstrukcijos informacija

en: Enabled
lt: Įjungtas

en: Disabled
lt: Išjungtas

en: Build type:
lt: Kūrimo tipas:

en: Compiler:
lt: Kompiliuotojas:

note: i18n-hint: Libraries that are essential to audacity
en: Core Libraries
lt: Pagrindinės Bibliotekos

en: Cross-platform GUI library
lt: Įvairių platformų GUI biblioteka

en: Audio playback and recording
lt: Garso atkūrimas ir įrašinėjimas

en: Sample rate conversion
lt: Šablonų normos keitimas

en: File Format Support
lt: Failo Formato Pagalba

note: i18n-hint: This is what the library (libmad) does - imports MP3 files
en: MP3 Importing
lt: MP3 Importavimas

note: i18n-hint: Ogg is the container format. Vorbis is the compression codec. * Both are proper nouns and shouldn't be translated
en: Ogg Vorbis Import and Export
lt: Ogg Vorbis Importavimas ir Eksportavimas

en: ID3 tag support
lt: ID3 etikečių palaikymas

note: i18n-hint: FLAC stands for Free Lossless Audio Codec, but is effectively * a proper noun and so shouldn't be translated
en: FLAC import and export
lt: FLAC Importavimas ir Eksportavimas

en: MP2 export
lt: MP2 Eksportavimas

en: Import via QuickTime
lt: Importuoti per QuickTime

en: FFmpeg Import/Export
lt: FFmpeg Importavimas ir Eksportavimas

en: Import via GStreamer
lt: Importuoti per GStreamer

en: Features
lt: Ypatybės

en: Plug-in support
lt: Papildinių pagalba

en: Sound card mixer support
lt: Garso plokštės miksavimo pagalba

en: Pitch and Tempo Change support
lt: Aukštumo ir Tempo Pokyčių palaikymas

en: Extreme Pitch and Tempo Change support
lt: Ypatingo Aukštumo ir Tempo Pokyčių palaikymas

en: GPL License
lt: GPL Licenzija

note: i18n-hint: These commands assist the user in finding a sound by ear. ... "Scrubbing" is variable-speed playback, ... "Seeking" is normal speed playback but with skips
en: Click or drag to begin Scrub
lt: Paspausti ir tempti norint pradėti Gramdymą

en: Quick-Play disabled
lt: Quick-Play išjungtas

en: Failed to remove %s
lt: Nepavyko pašalinti %s

en: Failed!
lt: Nepavyko!

en: Reset Preferences?
    
    This is a one-time question, after an 'install' where you asked to have the Preferences reset.
lt: Perrinkti Nuostatas?
    
    Tai yra vienkartinis klausimas, po 'instaliavimo' kur jūs pasirinkote perrinkti Nuostatas.

en: Reset Audacity Preferences
lt: Perrinkti Audacity Nuostatas

en: %s could not be found.
    
    It has been removed from the list of recent files.
lt: %s nebuvo rastas.
    
    Buvo pašalintas iš nesenai atidarytu failų sąrašo.

en: Block size must be within 256 to 100000000
lt: Bloko dydis turi būti tarp 256 ir 100000000

en: Audacity is starting up...
lt: Audacity įsijungia...

note: i18n-hint: "New" is an action (verb) to create a NEW project
en: &New
lt: &Naujas

note: i18n-hint: (verb)
en: &Open...
lt: &Atidaryti...

en: Open &Recent...
lt: Atidaryti &Nesenai atidarytus...

en: &About Audacity...
lt: &Apie Audacity...

en: &Preferences...
lt: &Nuostatos...

en: &File
lt: &Failas

en: Audacity could not find a safe place to store temporary files.
    Audacity needs a place where automatic cleanup programs won't delete the temporary files.
    Please enter an appropriate directory in the preferences dialog.
lt: Audacity neranda saugios vietos laikiniems failams laikyti.
    Audacity reikalauja vietos kur automatinės valymo programos negalėtu ištrinti laikinų failų.
    Prašome įvesti tinkama vietą nuostatų dialoge.

en: Audacity could not find a place to store temporary files.
    Please enter an appropriate directory in the preferences dialog.
lt: Audacity neranda vietos laikiniems failams laikyti.
    Prašau įrašyti ją Nuostatų dialoge.

en: Audacity is now going to exit. Please launch Audacity again to use the new temporary directory.
lt: Audacity dabar išsijungs. Prašome paleisti Audacity dar karta kad galima būtų naudoti nauja laikinąja vietą.

en: Running two copies of Audacity simultaneously may cause
    data loss or cause your system to crash.
lt: Paleidus dvi Audacity kopijas vienu metu gali sukelti
    duomenų praradimą arba sistemos išsijungimą.

en: Audacity was not able to lock the temporary files directory.
    This folder may be in use by another copy of Audacity.
lt: Audacity nepavyko uždaryti laikinųjų failų vietos.
    Šis aplankas gali būti naudojamas kitos įjungtos Audacity kopijos.

en: Do you still want to start Audacity?
lt: Ar vis dar norite paleisti Audacity?

en: Error Locking Temporary Folder
lt: Klaida Uždarant Laikinąjį Aplanką

en: The system has detected that another copy of Audacity is running.
lt: Sistema nustatė, kad yra paleista dar viena Audacity kopija.

en: Use the New or Open commands in the currently running Audacity
    process to open multiple projects simultaneously.
lt: Naudokite Naujas arba Atidaryti komandas šioje paleistoje Audacity programoje
    norint atidaryti kelis projektus vienu metu.

en: Audacity is already running
lt: Audacity jau paleistas

note: i18n-hint: This controls the number of bytes that Audacity will *           use when writing files to the disk
en: set max disk block size in bytes
lt: nustatykite maksimalų blokų didį bitais

note: i18n-hint: This displays a list of available options
en: this help message
lt: šis pagalbos pranešimas

note: i18n-hint: This runs a set of automatic tests on Audacity itself
en: run self diagnostics
lt: paleisti savo diagnostiką

note: i18n-hint: This displays the Audacity version
en: display Audacity version
lt: rodyti Audacity versiją

note: i18n-hint: This is a list of one or more files that Audacity *           should open upon startup
en: audio or project file name
lt: garso arba projekto failo pavadinimas

en: Audacity Project Files
lt: Audacity Projekto failai

en: Help
lt: Pagalba

en: Could not find any audio devices.
lt: Nepavyko rasti jokių garso prietaisų.

en: You will not be able to play or record audio.
lt: Jūs negalėsite groti ar įrašinėti garso.

en: Error Initializing Audio
lt: Klaida Kraunant Audio

en: Out of memory!
lt: Neužtenka atminties!

en: Automated Recording Level Adjustment stopped. It was not possible to optimize it more. Still too high.
lt: Automatinis Įrašo Lygio Taisymas sustojo. Nepavyko labiau sulyginti. Jis vis dar per aukštas.

en: Automated Recording Level Adjustment decreased the volume to %f.
lt: Automatinis Įrašo Lygio Taisymas pamažino garsumą iki %f.

en: Automated Recording Level Adjustment stopped. It was not possible to optimize it more. Still too low.
lt: Automatinis Įrašo Lygio Taisymas sustojo. Nepavyko labiau sulyginti. Jis vis dar per žemas.

en: Automated Recording Level Adjustment increased the volume to %.2f.
lt: Automatinis Įrašo Lygio Taisymas pakėlė garsumą iki %.2f.

en: Automated Recording Level Adjustment stopped. The total number of analyses has been exceeded without finding an acceptable volume. Still too high.
lt: Automatinis Įrašo Lygio Taisymas sustojo. Analizės skaičiaus riba buvo pasiekta neradus tinkamo garsumo. Vis dar per aukštas.

en: Automated Recording Level Adjustment stopped. The total number of analyses has been exceeded without finding an acceptable volume. Still too low.
lt: Automatinis Įrašo Lygio Taisymas sustojo. Analizės skaičiaus riba buvo pasiekta neradus tinkamo garsumo. Vis dar per žemas.

en: Automated Recording Level Adjustment stopped. %.2f seems an acceptable volume.
lt: Automatinis Įrašo Lygio Taisymas sustojo. %.2f atrodo kaip tinkamiausias garsumas.

en: Automatic Crash Recovery
lt: Automatinis Išsijungimo Atkūrimas

note: i18n-hint: (verb).  It instruct the user to select items.
en: Select
lt: Pasirinkti

note: i18n-hint: (noun).  It's the name of the project to recover.
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Select Command
lt: Pasirinkti Komandą

en: &Command
lt: &Komanda

en: &Edit Parameters
lt: &Koregavimo Parametrai

en: &Use Preset
lt: &Naudoti Išankstines Nuostatas

en: &Parameters
lt: &Parametrai

en: Your batch command of %s was not recognized.
lt: Jūsų batch komanda %s nebuvo atpažinta.

en: Apply '%s'
lt: Pritaikyti '%s'

en: Apply %s with parameter(s)
    
    %s
lt: Pritaikyti %s su parametrais
    
    %s

en: Test Mode
lt: Testavimo režimas

en: Apply %s
lt: Pritaikyti %s

en: Applying '%s' to current project
lt: Pritaikoma  '%s' dabartiniam projektui

en: Please save and close the current project first.
lt: Prašome pirmiausia išsaugoti ir uždaryti dabartinį projektą.

en: Select file(s) for batch processing...
lt: Pasirinkite failus batch apdorojimui...

en: Applying...
lt: Pritaikoma...

en: File
lt: Failas

en: &Cancel
lt: &Atšaukti

en: E&xport...
lt: Eks&portuoti...

en: Command
lt: Komanda

en: Parameters
lt: Parametrai

en: &Insert
lt: &Įterpti

en: &Edit...
lt: &Redaguoti...

en: De&lete
lt: &Ištrinti

en: Move &Up
lt: Pakelti į &Viršų

en: Move &Down
lt: Nuleisti &Žemyn

en: &Save
lt: &Išsaugoti

en: %s changed
lt: %s pakeistas

en: Do you want to save the changes?
lt: Ar norite išsaugoti pokyčius?

en: Name must not be blank
lt: Negali būti be pavadinimo

note: i18n-hint: The %c will be replaced with 'forbidden characters', like '/' and '\'.
en: Names may not contain '%c' and '%c'
lt: Pavadinimuose negali būti '%c' ir '%c'

note: i18n-hint: %s will be replaced by the name of a file.
en: Are you sure you want to delete %s?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %s?

note: i18n-hint: Benchmark means a software speed test
en: Benchmark
lt: Palyginimas

en: Disk Block Size (KB):
lt: Disko Blokinis Dydis (KB):

en: Number of Edits:
lt: Redagavimų skaičius:

en: Test Data Size (MB):
lt: Testuojamų Duomenų Dydis (MB):

note: i18n-hint: A "seed" is a number that initializes a pseudorandom number generating algorithm
en: Random Seed:
lt: Atsitiktinė Sėkla:

en: Show detailed info about each block file
lt: Rodyti detalią informaciją apie kiekviena failą

en: Show detailed info about each editing operation
lt: Rodyti detalią informaciją apie kiekviena redagavimo operaciją

en: Run
lt: Paleisti

note: i18n-hint verb
en: Close
lt: Uždaryti

note: i18n-hint: Benchmark means a software speed test; leave untranslated file extension .txt
en: benchmark.txt
lt: palyginimas.txt

en: Export Benchmark Data as:
lt: Eksportuoti Palyginimo Duomenis Kaip:

en: Block size should be in the range 1 - 1024 KB.
lt: Bloko dydis turi būti tarp 1 - 1024 KB.

en: Number of edits should be in the range 1 - 10000.
lt: Koregavimų skaičius turi būti tarp 1 - 10000.

en: Test data size should be in the range 1 - 2000 MB.
lt: Testavimo duomenų dydis turi būti tarp 1 - 2000 MB.

en: Preparing...
lt: Ruošiama...

en: Performing %d edits...
lt: Atliekami %d koregavimai...

en: Trial %d
lt: Bandymas %d

en: Trial %d
    Failed on Paste.
lt: Bandymas %d
    Nebuvo įklijuotas.

en: Time to perform %d edits: %ld ms
lt: Laikas atlikti %d redagavimus: %ld ms

en: Disk # blocks:
lt: Disko # blokai:

en: Doing correctness check...
lt: Atliekama tikslumo patikra...

en: Passed correctness check!
lt: Tikslumo patikra išlaikyta!

en: Time to check all data: %ld ms
lt: Laikas patikrinti visus duomenis: %ld ms

en: Reading data again...
lt: Dar kartą skaitomi duomenys...

en: Time to check all data (2): %ld ms
lt: Laikas patikrinti visus duomenis (2): %ld ms

en: TEST FAILED!!!
lt: TESTAS NEPAVYKO!!!

en: Benchmark completed successfully.
lt: Palyginimas įvykdytas sėkmingai.

note: i18n-hint: %s will be replaced by the name of an action, such as Normalize, Cut, Fade.
en: You must first select some audio for '%s' to act on.
    
    Ctrl + A selects all audio.
lt: Pirma turite pasirinkti kažkurį garsą kad '%s' galėtų veikti.
    
    Ctrl + A pasirenka visą garsą.

note: i18n-hint: %s will be replaced by the name of an action, such as Normalize, Cut, Fade.
en: Select the audio for %s to use (for example, Cmd + A to Select All) then try again.
lt: Pasirinkite garsą kad %s galėtų jį naudoti (pavyzdžiui, Cmd + A norint pasirinkti viską) tada bandykite dar kartą.

note: i18n-hint: %s will be replaced by the name of an action, such as Normalize, Cut, Fade.
en: Select the audio for %s to use (for example, Ctrl + A to Select All) then try again.
lt: Pasirinkite garsą kad %s galėtų jį naudoti (pavyzdžiui, Ctrl + A norint pasirinkti viską) tada bandykite dar kartą.

en: No Audio Selected
lt: Nėra jokio pasirinkto garso

en: You can only do this when playing and recording are
    stopped. (Pausing is not sufficient.)
lt: Galite tai daryti tik kai grojimas ir įrašinėjimas yra
    sustabdytas. (Pauzė nėra pakankama.)

en: You must first select some stereo audio to perform this
    action. (You cannot use this with mono.)
lt: Pirmiausia turite pasirinkti kai kuriuos stereo garsus norint atlikti šį
    veiksmą. (Negalite naudoti to su mono.)

en: You must first select some audio to perform this action.
    (Selecting other kinds of track won't work.)
lt: Pirma turite pasirinkti kažkokį garsą kad galėtumėte atlikti šį veiksmą.
    (Pasirinkus kitokius takelius nepavyks.)

en: Audacity Support Data
lt: Audacity Palaikymo Duomenys

en: Report generated to:
lt: Pranešimas yra sugeneruotas:

en: Removing Dependencies
lt: Šalinamos Priklausomybės

en: Copying audio data into project...
lt: Kopijuojama garso duomenis į projektą...

en: Project Depends on Other Audio Files
lt: Projektas Priklausomas nuo Kitų Garso Failų

en: Copying these files into your project will remove this dependency.
    This is safer, but needs more disk space.
lt: Jeigu kopijuosite šiuos failus į savo projektą jūs pašalinsit šį priklausomumą.
    Tai yra saugiau, tačiau reikalauja daugiau vietos diske.

en: 
    
    Files shown as MISSING have been moved or deleted and cannot be copied.
    Restore them to their original location to be able to copy into project.
lt: 
    
    Failas rodomas kaip MISSING buvo perkeltas arba ištrintas ir negali būti nukopijuotas.
    Grąžinkite juos į jų pradinę vietą norint nukopijuoti į projektą.

en: Project Dependencies
lt: Projekto Priklausomybės

en: Audio File
lt: Garso Failas

en: Disk Space
lt: Disko Talpa

en: Copy Selected Files
lt: Kopijuoti Pasirinktus Failus

en: Cancel Save
lt: Atšaukti Saugojimą

en: Save Without Copying
lt: Saugoti Nekopijuojant

en: Do Not Copy
lt: Nekopijuoti

en: Copy All Files (Safer)
lt: Kopijuoti Visus Failus (Saugiau)

en: Whenever a project depends on other files:
lt: Kai projektas priklauso nuo kitu failų:

note: i18n-hint: One of the choices of what you want Audacity to do when * Audacity finds a project depends on another file.
en: Ask me
lt: Klauskite manes

note: i18n-hint: One of the choices of what you want Audacity to do when * Audacity finds a project depends on another file.
en: Always copy all files (safest)
lt: Visada kopijuoti visus failus (Saugiausias)

note: i18n-hint: One of the choices of what you want Audacity to do when * Audacity finds a project depends on another file.
en: Never copy any files
lt: Niekada nekopijuoti jokių failų

en: MISSING %s
lt: TRŪKSTAMAS %s

en: If you proceed, your project will not be saved to disk. Is this what you want?
lt: Jeigu tesite, jūsų projektas nebus išsaugotas į diską. Ar jūs to norite?

en: Dependency Check
lt: Priklausomumo Patikra

note: i18n-hint:  A name given to a track, appearing as its menu button. The translation should be short or else it will not display well. At most, about 11 Latin characters. Dropout is a loss of a short sequence of audio sample data from the recording
en: Dropouts
lt: Išsitrynusio įrašo gabaliukai

en: Recorded audio was lost at the labeled locations. Possible causes:
    
    Other applications are competing with Audacity for processor time
    
    You are saving directly to a slow external storage device
lt: Įrašytas garsas buvo prarastas etiketėmis pažymėtose vietose. Kas galėjo tai sukelti:
    
    Kitos aplikacijos naudoja daugiau procesoriaus laiko negu Audacity
    
    Jūs bandote išsaugoti tiesiogiai į lėtą išorinį talpinimo prietaisą

en: Turn off dropout detection
lt: Išjungti išsitrynusių garso įrašų gabalėlių radimą

en: FFmpeg support not compiled in
lt: FFmpeg parama nebuvo kompiliuota

en: FFmpeg startup failed
lt: Nepavyko įjungti FFmpeg

en: FFmpeg library not found
lt: FFmpeg biblioteka nebuvo rasta

en: Locate FFmpeg
lt: Surasti FFmpeg

en: Audacity needs the file '%s' to import and export audio via FFmpeg.
lt: Audacity reikalauja failo '%s', kad galėtų importuoti ir eksportuoti garsą per FFmpeg.

en: Location of '%s':
lt: '%s' vieta:

en: To find '%s', click here -->
lt: Norint rasti '%s', spausti čia -->

en: Browse...
lt: Naršyti...

en: To get a free copy of FFmpeg, click here -->
lt: Norint gauti nemokamą FFmpeg kopiją spausti čia -->

note: i18n-hint: (verb)
en: Download
lt: Parsisiųsti

note: i18n-hint: It's asking for the location of a file, for example, "Where is lame_enc.dll?" - you could translate "Where would I find the file '%s'?" instead if you want.
en: Where is '%s'?
lt: Kur yra '%s'?

en: FFmpeg not found
lt: FFmpeg nerastas

en: Do not show this warning again
lt: Daugiau nerodyti šio įspėjimo

note: i18n-hint: %s will be the error message from the libsndfile software library
en: Error (file may not have been written): %s
lt: Klaida (failas gali būti neįrašytas): %s

en: Frequency Analysis
lt: Dažnio Analizė

en: Spectrum
lt: Spektras

en: Standard Autocorrelation
lt: Standartinė Autokorekcija

en: Cuberoot Autocorrelation
lt: Kubinė Autokorekcija

en: Enhanced Autocorrelation
lt: Padidinti Autokorekcija

en: Linear frequency
lt: Linijinis dažnis

en: Log frequency
lt: Log dažnis

en: Scroll
lt: Paslinkti

en: Zoom
lt: Keist Mastelį

en: Cursor:
lt: Žymeklis:

en: Peak:
lt: Aukščiausias taškas:

en: &Grids
lt: &Tinklelis

en: &Algorithm:
lt: &Algoritmas:

en: &Size:
lt: &Dydis:

en: &Export...
lt: &Eksportuoti...

en: &Function:
lt: &Veiksmas:

en: &Axis:
lt: &Ašis:

en: &Replot...
lt: &Kartoti...

en: To plot the spectrum, all selected tracks must be the same sample rate.
lt: Kad galėčiau nupiešti grafiką, visi pasirinkti takeliai turi būti to pačio dažnio.

en: Not enough data selected.
lt: Pasirinkta per mažai duomenų.

en: spectrum.txt
lt: spektras.txt

en: Export Spectral Data As:
lt: Eksportuoti Spektro Duomenis Kaip:

en: Frequency (Hz)	Level (dB)
lt: Dažnis  (Hz)	Lygis (dB)

en: Lag (seconds)	Frequency (Hz)	Level
lt: Atsilikimas (sek)	Dažnis (Hz)	Lygis

en: Plot Spectrum...
lt: Spektras...

en: Welcome!
lt: Sveiki atvykę!

note: i18n-hint: Title for a topic.
en: Playing Audio
lt: Grojamas garsas

note: i18n-hint: Title for a topic.
en: Recording Audio
lt: Įrašomas garsas

note: i18n-hint: Title for a topic.
en: Recording - Choosing the Recording Device
lt: Įrašymas - Pasirinkti Įrašymo Prietaisą

note: i18n-hint: Title for a topic.
en: Recording - Choosing the Recording Source
lt: Įrašymas - Pasirinkti Įrašymo Šaltinį

note: i18n-hint: Title for a topic.
en: Recording - Setting the Recording Level
lt: Įrašymas - Įrašymo Lygio Nustatymas

note: i18n-hint: Title for a topic.
en: Editing and greyed out Menus
lt: Koregavimas ir pilki Meniu

note: i18n-hint: Title for a topic.
en: Exporting an Audio File
lt: Eksportuojamas Garso Failas

note: i18n-hint: Title for a topic.
en: Saving an Audacity Project
lt: Audacity Projekto Saugojimas

note: i18n-hint: Title for a topic.
en: Support for Other Formats
lt: Kitų Formatų Parama

note: i18n-hint: Title for a topic.
en: Burn to CD
lt: Rašyti į CD

en: No Local Help
lt: Jokios Vietinės Pagalbos

en: <br><br>The version of Audacity you are using is an <b>Alpha test version</b>.
lt: <br><br>Audacity versija kuria naudojate yra <b>Alfa testavimo versija</b>.

en: <br><br>The version of Audacity you are using is a <b>Beta test version</b>.
lt: <br><br>Audacity versija kuria naudojate yra <b>Beta testavimo versija</b>.

en: Get the Official Released Version of Audacity
lt: Gauti Oficialiai Paleista Audacity Versiją

en: We strongly recommend that you use our latest stable released version, which has full documentation and support.<br><br>
lt: Mes rekomenduojame, kad jūs naudotumėte mūsų naujausią stabilią versiją, kuri turi pilną dokumentacija ir paramą.<br><br>

en: How to get help
lt: Kaip rasti pagalbos

en: These are our support methods:
lt: Yra daugiau paramos būdų:

en: The Manual does not appear to be installed. Please [[*URL*|view the Manual online]].<br><br>To always view the Manual online, change "Location of Manual" in Interface Preferences to "From Internet".
lt: Žinynas nėra įrašytas. Prašome [[*URL*|skaityti žinyną internete]].<br><br>Norint visada skaityti Žinyną internete, pakeiskite "Žinyno vieta" Nuostatose į "Iš Interneto".

en: Check Online
lt: Tikrinti internete

en: History
lt: Istorija

en: &Manage History
lt: &Redaguoti Istoriją

en: Action
lt: Veiksmas

en: &Total space used
lt: &Bendrai panaudota vieta

note: i18n-hint: (verb)
en: &Discard
lt: &Išmesti

en: Edit Labels
lt: Redaguoti Etiketes

note: i18n-hint: (noun).  A track contains waves, audio etc.
en: Track
lt: Takelis

note: i18n-hint: (noun)
en: Label
lt: Pavadinimas

note: i18n-hint: (noun) of a label
en: Start Time
lt: Pradžios laikas

note: i18n-hint: (noun) of a label
en: End Time
lt: Pabaigos laikas

note: i18n-hint: (noun) of a label
en: Low Frequency
lt: Žemas Dažnis

note: i18n-hint: (noun) of a label
en: High Frequency
lt: Aukštas Dažnis

en: New...
lt: Naujas...

en: Press F2 or double click to edit cell contents.
lt: Spauskite F2 arba du kartus spustelėkite norint redaguoti stulpelį

en: Select a text file containing labels
lt: Pasirinkite tekstinį failą kuriame yra etiketės

en: Could not open file: %s
lt: Nepavyko atidaryti failo: %s

en: No labels to export.
lt: Nerasta etikečių eksportavimui.

en: Export Labels As:
lt: Eksportuoti Etiketes Kaip:

en: New Label Track
lt: Naujos Etiketės Takelis

en: Enter track name
lt: Įveskite takelio pavadinimą

note: i18n-hint: (noun) it's the name of a kind of track. i18n-hint: This is for screen reader software and indicates that this is a Label track.
en: Label Track
lt: Etiketės Takelis

en: Labels
lt: Pavadinimai

en: One or more saved labels could not be read.
lt: Vienos arba daugiau išsaugotų etikečių nepavyksta skaityti.

note: i18n-hint: Title on a dialog indicating that this is the first * time Audacity has been run.
en: Audacity First Run
lt: Audacity Pirmasis Paleidimas

en: Choose Language for Audacity to use:
lt: Pasirinkite Kurią Kalbą Audacity naudoti:

note: i18n-hint: The %s's are replaced by translated and untranslated * versions of language names.
en: The language you have chosen, %s (%s), is not the same as the system language, %s (%s).
lt: Kalba kurią pasirinkote %s (%s), yra ne tokia pati kaip sistemos kalba %s (%s).

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Error Converting Legacy Project File
lt: Klaida Konvertuojant Palikimo Projekto Failą

en: Converted a 1.0 project file to the new format.
    The old file has been saved as '%s'
lt: Konvertuotas 1.0 projekto failas nauju formatu. 
    Senasis buvo išsaugotas kaip '%s'

en: Opening Audacity Project
lt: Atidaromas Audacity Projektas

en: Audacity Log
lt: Audacity Registras

en: &Save...
lt: &Išsaugoti...

note: i18n-hint: (verb)
en: Cl&ear
lt: Iš&valyti

en: &Close
lt: &Uždaryti

en: log.txt
lt: registras.txt

en: Save log to:
lt: Išsaugoti registrą į:

en: Couldn't save log to file: %s
lt: Nepavyko išsaugoti registro į failą: %s

en: Audacity Karaoke%s
lt: Audacity Karaokė%s

en: There was an error initializing the midi i/o layer.
lt: Įvyko klaida inicijuojant midi i/o sluoksnį.

en: You will not be able to play midi.
lt: Jūs negalėsite groti midi.

en: Error Initializing Midi
lt: Klaida Inicijuojant Midi

en: &Undo %s
lt: &Atšaukti %s

en: &Undo
lt: &Atšaukti

en: &Redo %s
lt: Sug&rąžinti %s

en: &Redo
lt: Sug&rąžinti

en: There was a problem with your last action. If you think
    this is a bug, please tell us exactly where it occurred.
lt: Buvo problema su jūsų praeitu veiksmu. Jeigu manote,
    kad tai yra klaida, prašome pranešti mums kurioje tikslioje vietoje tai įvyko.

en: Disallowed
lt: Nebeleidžiamas

en: Mix and Render
lt: Miksuoti ir Pakrauti

en: Mixing and rendering tracks
lt: Miksuojami ir kraunami takeliai

note: i18n-hint: title of the MIDI Velocity slider i18n-hint: Title of the Velocity slider, used to adjust the volume of note tracks
en: Velocity
lt: Greitumas

en: Musical Instrument
lt: Muzikos Instrumentas

note: i18n-hint: Title of the Pan slider, used to move the sound left or right
en: Pan
lt: Balansas

note: i18n-hint: This is on a button that will silence this track.
en: Mute
lt: Begarso

en: Signal Level Meter
lt: Signalo Lygio Matuoklis

en: Moved gain slider
lt: Pajudinta garso slinktis

en: Moved velocity slider
lt: Pajudinta greitumo slinktis

en: Moved pan slider
lt: Pajudinta balanso slinktis

note: i18n-hint: This is for screen reader software and indicates that this is a Note track.
en: Note Track
lt: Natų Takelis

en: Select effects, click the Enable or Disable button, then click OK.
lt: Pasirinkite efektai, spustelėkite Naudoti arba Nenaudoti klavišą, tada spauskit OK.

note: i18n-hint: This is before radio buttons selecting which effects to show
en: Show:
lt: Rodyti:

note: i18n-hint: Radio button to show all effects
en: Show all
lt: Rodyti viską

note: i18n-hint: Radio button to show all effects
en: &All
lt: &Viską

note: i18n-hint: Radio button to show just the currently disabled effects
en: Show disabled
lt: Rodyti išjungtus

note: i18n-hint: Radio button to show just the currently disabled effects
en: D&isabled
lt: I&šjungtas

note: i18n-hint: Radio button to show just the currently enabled effects
en: Show enabled
lt: Rodyti įjungtus

note: i18n-hint: Radio button to show just the currently enabled effects
en: E&nabled
lt: Įj&ungtas

note: i18n-hint: Radio button to show just the newly discovered effects
en: Show new
lt: Rodyti naujus

note: i18n-hint: Radio button to show just the newly discovered effects
en: Ne&w
lt: Na&ujas

en: State
lt: Būsena

en: Path
lt: Kelias

en: &Select All
lt: &Pasirinkti Viską

en: C&lear All
lt: Iš&valyti Viską

en: &Enable
lt: &Naudoti

en: &Disable
lt: &Nenaudoti

en: There was a problem printing.
lt: Spausdinant iškilo problemų.

en: Print
lt: Spausdinti

en: Actual Rate: %d
lt: Tikrasis Tempas: %d

en: Error opening sound device.
    Try changing the audio host, playback device and the project sample rate.
lt: Klaida atidarant garso prietaisą.
    Pabandykite pakeisti garso šeimininką, grojimo prietaisą ir projekto šablono dažnį.

en: Recorded Audio
lt: Įrašytas Audio

en: Record
lt: Įrašyti

note: i18n-hint: The audacity project file is XML and has 'tags' in it, rather like html tags <something>some stuff</something>. This error message is about the tags that hold the sequence information. The error message is confusing to users in English, and could just say "Found problems with <sequence> w
en: Project check read faulty Sequence tags.
lt: Projektas atliekant patikros skaitymą rado netinkamų Sekos etikečių.

en: Close project immediately with no changes
lt: Uždaryti projektą tuoj pat be jokių pasikeitimų

en: Continue with repairs noted in log, and check for more errors. This will save the project in its current state, unless you "Close project immediately" on further error alerts.
lt: Tęsti su taisymais minėtais registre ir ieškoti daugiau klaidų. Tai išsaugos projektą dabartinėje būklėje nebent pasirinksite "Uždaryti projektą tuoj pat" su tolesniais klaidų įspėjimais.

en: Warning - Problems Reading Sequence Tags
lt: Įspėjimas - Skaitant Sekos Etiketes iškilo Problemų

en: Inspecting project file data
lt: Tikrinami projekto failo duomenys

en: Project check of "%s" folder 
    detected %lld missing external audio file(s) 
    ('aliased files'). There is no way for Audacity 
    to recover these files automatically. 
    
    If you choose the first or second option below, 
    you can try to find and restore the missing files 
    to their previous location. 
    
    Note that for the second option, the waveform 
    may not show silence. 
    
    If you choose the third option, this will save the 
    project in its current state, unless you "Close 
    project immediately" on further error alerts.
lt: Tikrinant projekto aplanką "%s"
    buvo rasta %lld trūkstamų išorinių garso failų.
    Audacity neturi jokios galimybės
    atkurti šių failų automatiškai. 
    
    Jeigu pasirinksite pirmą arba antrą pasirinkimą apačioje, 
    galite bandyti rasti ir grąžinti trūkstamus failus 
    į jų pradinę vietą. 
    
    Turėkite omenyje pasirinkus antrą variantą bangų formos
    gali neberodyti tylos. 
    
    Jeigu pasirinksite trečią variantą tai išsaugos 
    projektą dabartinėje būklėje nebent pasirinksite "Uždaryti 
    projektą tuoj pat" sekantiems klaidų įspėjimams.

en: Treat missing audio as silence (this session only)
lt: Naudoti trūkstamus garso failus kaip tylą (tik šioje sesijoje)

en: Replace missing audio with silence (permanent immediately).
lt: Pakeisti trūkstamus garso failus tyla (nuolatinis pasikeitimas galiojantis tuoj pat).

en: Warning - Missing Aliased File(s)
lt: Įspėjimas - Trūkstami Pervadinti Failai

en: Project check of "%s" folder 
    detected %lld missing alias (.auf) blockfile(s). 
    Audacity can fully regenerate these files 
    from the current audio in the project.
lt: Projekto patikra "%s" aplanke 
    aptiko %lld trūkstama pervadintus (.auf) failus. 
    Audacity gali pilnai grąžinti šiuos failus 
    iš dabartinio garso projekte.

en: Regenerate alias summary files (safe and recommended)
lt: Grąžinti pervadintus apibendrintus failus (saugus ir rekomenduojamas)

en: Fill in silence for missing display data (this session only)
lt: Užpildyti tyla trūkstamus rodymo duomenis (tik šioje sesijoje)

en: Close project immediately with no further changes
lt: Uždaryti projektą tuoj pat be jokių pasikeitimų

en: Warning - Missing Alias Summary File(s)
lt: Įspėjimas - Trūkstami Pervadinti Apibendrinti Failai

en: Project check of "%s" folder 
    detected %lld missing audio data (.au) blockfile(s), 
    probably due to a bug, system crash, or accidental 
    deletion. There is no way for Audacity to recover 
    these missing files automatically. 
    
    If you choose the first or second option below, 
    you can try to find and restore the missing files 
    to their previous location. 
    
    Note that for the second option, the waveform 
    may not show silence.
lt: Projekto patikra "%s" aplanke 
    aptiko %lld trūkstamus garso duomenis (.au) failuose, 
    tikriausiai dėl klaidos, sistemos išsijungimo arba netyčia 
    ištrintų failų. Audacity neturi jokios galimybės atkurti
    šių trūkstamų failų automatiškai. 
    
    Jeigu pasirinksite pirmą arba antrą pasirinkimą apačioje, 
    galite bandyti surasti ir grąžinti šiuos trūkstamus failus 
    į jų pradines vietas. 
    
    Atminkite, kad antram variantui bangos forma 
    gali neberodyti tylos.

en: Replace missing audio with silence (permanent immediately)
lt: Pakeisti trūkstamus garsus su tyla (nuolatinis pasikeitimas galiojantis tuoj pat)

en: Warning - Missing Audio Data Block File(s)
lt: Įspėjimas - Trūksta Garso Duomenų Failo-ų

en: Project check of "%s" folder 
    found %d orphan block file(s). These files are 
    unused by this project, but might belong to other projects. 
    They are doing no harm and are small.
lt: Projekto patikra "%s" aplanke
    rado %d niekam nepriklausančius failus. Šie failai yra
    Nenaudojami projekte, tačiau gali priklausyti kitiems projektams.
    Jie nekelia jokiu problemų ir neužima daug vietos.

en: Continue without deleting; ignore the extra files this session
lt: Tęsti netrinant; ignoruoti papildomus failus šioje sesijoje

en: Delete orphan files (permanent immediately)
lt: Ištrinti niekam nepriklausančius failus (nuolatinis pokytis galiojantis tuoj pat)

en: Warning - Orphan Block File(s)
lt: Įspėjimas - Niekam nepriklausantys failai

note: i18n-hint: This title appears on a dialog that indicates the progress in doing something.
en: Progress
lt: Progresas

en: Cleaning up unused directories in project data
lt: Valoma nenaudojamas direktorijas projekto duomenyse

en: Warning: Problems in Automatic Recovery
lt: Įspėjimas: Problemos Automatiniame Atkūrime

en: <untitled>
lt: <be pavadinimo>

note: i18n-hint: E.g this is recovered audio that had been lost.
en: (Recovered)
lt: (Grąžintas)

note: i18n-hint: %s will be replaced by the version number.
en: This file was saved using Audacity %s.
    You are using Audacity %s. You may need to upgrade to a newer version to open this file.
lt: Šis failas buvo išsaugotas naudojant Audacity %s.
    Jūs naudojatės Audacity %s. Jums gali reikėti atnaujinti į naujesnę versija norint atidaryti šį failą.

en: Can't open project file
lt: Nepavyksta atidaryti projekto failo

en: Error Saving Project
lt: Klaida Saugojant Projektą

en: Your project is now empty.
    If saved, the project will have no tracks.
    
    To save any previously open tracks:
    Click 'No', Edit > Undo until all tracks
    are open, then File > Save Project.
    
    Save anyway?
lt: Jūsų projektas dabar yra tuščias.
    Išsaugojus projektas neturės takelių.
    
    Norint išsaugoti bet kuriuos ankščiau atidarytus takelius:
    Spustelėkite 'No', Redaguoti > Atšaukti kol visi takeliai
    bus atidaryti, tada Failas > Išsaugoti Projektą.
    
    Ar vis tiek norite išsaugoti?

en: Warning - Empty Project
lt: Įspėjimas - Tuščias Projektas

en: Saved %s
lt: Išsaugotas %s

en: The project was not saved because the file name provided would overwrite another project.
    Please try again and select an original name.
lt: Projektas nebuvo išsaugotas nes failo pavadinimas perrašytų kitą projektą.
    Prašome bandyti dar karta ir pasirinkti originalų pavadinimą.

en: %sSave Project "%s" As...
lt: %sIšsaugoti Projektą "%s" Kaip...

en: 'Save Project' is for an Audacity project, not an audio file.
    For an audio file that will open in other apps, use 'Export'.
lt: 'Išsaugoti Projektą' yra Audacity projektui, ne garso failui.
    Garso failui kurį atidarinėsite su kitomis programomis naudokite 'Eksportuoti'.

en: Select one or more files
lt: Pasirinkite vieną ar daugiau failų

en: %s is already open in another window.
lt: %s jau atidarytas kitame lange.

en: Error Opening Project
lt: Klaida Atidarinėjant Projektą

en: You are trying to open an automatically created backup file.
    Doing this may result in severe data loss.
    
    Please open the actual Audacity project file instead.
lt: Jūs bandote atidaryti automatiškai sukurtą dublinį failą.
    Taip darant jūs galite prarasti šiuos duomenis.
    
    Prašome atidaryti originalų Audacity projekto failą.

en: Warning - Backup File Detected
lt: Įspėjimas - Dublinis Failas Aptiktas

en: Error opening file
lt: Klaida atidarant failą

en: File may be invalid or corrupted: 
    %s
lt: Failas gali būti netinkamas arba sugadintas: 
    %s

en: Error Opening File or Project
lt: Klaida Atidarant Failą arba Projektą

en: Project was recovered
lt: Projektas buvo grąžintas

en: Recover
lt: Grąžinti

en: Imported '%s'
lt: Importuota '%s'

en: Import
lt: Importuoti

en: Error Importing
lt: Klaida Importuojant

en: Welcome to Audacity version %s
lt: Sveiki atvykę į Audacity versiją %s

note: i18n-hint: The first %s numbers the project, the second %s is the project name.
en: %sSave changes to %s?
lt: %s Išsaugoti pakeitimus į %s?

en: Save project before closing?
lt: Ar norite išsaugoti projektą prieš uždarant?

en: 
    If saved, the project will have no tracks.
    
    To save any previously open tracks:
    Cancel, Edit > Undo until all tracks
    are open, then File > Save Project.
lt: 
    Jeigu išsaugosite projektas neturės takelių.
    
    Norint išsaugoti bet kuriuos anksčiau atidarytus takelius:
    Atšaukti, Redaguoti > Atšaukti kol visi takeliai
    bus atidaryti, tada spauskite Failas > Išsaugoti Projektą.

en: Disk space remaining for recording: %s
lt: Tiek liko vietos diske įrašinėjimui: %s

en: Less than 1 minute
lt: Mažiau nei 1 minutė

en: %d hour | %d hours
lt[0]: %d valanda
lt[1]: %d valandos
lt[2]: %d valandų

en: %d minute | %d minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių

note: i18n-hint: A time in hours and minutes. Only translate the "and".
en: %s and %s.
lt: %s ir %s.

en: Horizontal Scrollbar
lt: Horizontali Paslinkties Juosta

en: Vertical Scrollbar
lt: Vertikali Paslinkties Juosta

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Screen Capture Frame
lt: Ekrano Pagaunamas Rėmas

en: Choose location to save files
lt: Pasirinkite kur saugoti failus

en: Save images to:
lt: Saugoti paveikslėlius į:

en: Choose...
lt: Pasirinkti...

en: Capture entire window or screen
lt: Pagauti pilną langą arba ekraną

en: Resize Small
lt: Keisti dydį į Mažą

en: Resize Large
lt: Keisti dydį į Didelį

note: i18n-hint: Bkgnd is short for background and appears on a small button * It is OK to just translate this item as if it said 'Blue'
en: Blue Bkgnd
lt: Mėlynas Fonas

note: i18n-hint: Bkgnd is short for background and appears on a small button * It is OK to just translate this item as if it said 'White'
en: White Bkgnd
lt: Baltas Fonas

en: Capture Window Only
lt: Pagauti Tik Langą

en: Capture Full Window
lt: Pagauti Pilną Langa

en: Capture Window Plus
lt: Pagauti Langą Plius

en: Capture Full Screen
lt: Pagauti Pilną Ekraną

en: Wait 5 seconds and capture frontmost window/dialog
lt: Palaukti 5 sekundes ir pagauti viršiausią langa/dialogą

en: Capture part of a project window
lt: Pagauti dalį projekto lango

en: All Toolbars
lt: Visos Įrankių Juostos

en: All Effects
lt: Visi Efektai

en: All Preferences
lt: Visos Nuostatos

en: SelectionBar
lt: Pasirinkimo Juosta

en: Spectral Selection
lt: Spektro Pasirinkimas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Transport
lt: Transportuoti

note: i18n-hint: Noun (the meter is used for playback or record level monitoring)
en: Meter
lt: Matuoklis

en: Play Meter
lt: Grojimo Matuoklis

en: Record Meter
lt: Įrašymo Matuoklis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Device
lt: Prietaisas

en: Scrub
lt: Gramdymas

en: Track Panel
lt: Sekimo Panelė

en: Ruler
lt: Liniuotė

note: i18n-hint: "Tracks" include audio recordings but also other collections of * data associated with a time line, such as sequences of labels, and musical * notes
en: Tracks
lt: Takeliai

en: First Track
lt: Pirmas Takelis

en: Second Track
lt: Antras Takelis

en: Scale
lt: Skalė

en: One Sec
lt: Viena Sekundė

en: Ten Sec
lt: Dešimt Sekundžių

en: One Min
lt: Viena Minutė

en: Five Min
lt: Penkios Minutės

en: One Hour
lt: Viena Valanda

en: Short Tracks
lt: Trumpi Takeliai

en: Medium Tracks
lt: Vidutiniai Takeliai

en: Tall Tracks
lt: Ilgi Takeliai

en: Choose a location to save screenshot images
lt: Išsirinkite vieta kurioje bus saugojami ekrano išsaugojimai

en: Capture failed!
lt: Pagavimas nepavyko!

en: The specified filename could not be converted due to Unicode character use.
lt: Įvestas failo pavadinimas negali būti konvertuotas del Unicode naudojimo.

en: Specify New Filename:
lt: Patikslinkite Naują Failo Pavadinimą:

en: Position
lt: Pozicija

en: Sequence has block file exceeding maximum %s samples per block.
    Truncating to this maximum length.
lt: Seka turi failą peržengiantį maksimalią %s šablonų per bloką ribą.
    Trumpinama iki maksimalios ribos.

en: Warning - Truncating Overlong Block File
lt: Įspėjimas - Trumpinamas Per ilgas Bloko Failas

note: i18n-hint: The access key "&P" should be the same in "Stop &Preview" and "Start &Preview"
en: &Preview
lt: &Išankstinė Peržiūra

en: Dry Previe&w
lt: Sausoji Perž&iūra

en: &Settings
lt: &Nustatymai

en: Debu&g
lt: Klai&dų taisymas

en: Off
lt: Išjungta

en: Nearest
lt: Arčiausias

en: Prior
lt: Ankstesnis

en: Sound Activated Record
lt: Garsu Aktyvuotas Įrašas

en: Activation level (dB):
lt: Aktyvacijos garsumas (dB):

en: Welcome to Audacity!
lt: Sveiki atvykę į Audacity!

en: Don't show this again at start up
lt: Nerodykite man to daugiau tik užkrovus

en: Artist Name
lt: Atlikėjo Vardas

en: Track Title
lt: Takelio Pavadinimas

en: Album Title
lt: Albumo Pavadinimas

en: Track Number
lt: Takelio Numeris

en: Year
lt: Metai

en: Genre
lt: Žanras

en: Use arrow keys (or ENTER key after editing) to navigate fields.
lt: Naudokite strėlyčių klavišus (arba ENTER klavišą po redagavimo) norint keliauti per laukelius.

en: Tag
lt: Etiketė

en: Value
lt: Vertė

en: &Add
lt: &Pridėti

en: &Remove
lt: &Išimti

en: Genres
lt: Žanrai

en: E&dit...
lt: Re&daguoti...

en: Rese&t...
lt: Atšau&kti...

en: Template
lt: Šablonas

en: &Load...
lt: &Užkrauti...

en: Set De&fault
lt: Nustatyti numaty&tus nustatymus

en: Edit Genres
lt: Redaguoti Žanrus

en: Unable to save genre file.
lt: Nepavyko išsaugoti žanro failo.

en: Reset Genres
lt: Perkrauti Žanrus

en: Are you sure you want to reset the genre list to defaults?
lt: Ar jūs užtikrintas, kad norite perkrauti žanru sąrašą į numatytuosius?

en: Unable to open genre file.
lt: Nepavyksta atidaryti žanro failo.

en: Load Metadata As:
lt: Užkrauti Metaduomenis Kaip:

en: Error Loading Metadata
lt: Klaida Užkraunant Metaduomenis

en: Save Metadata As:
lt: Išsaugoti Metaduomenis Kaip:

en: Error Saving Tags File
lt: Klaida Išsaugojant Etikečių Failą

note: i18n-hint: This string is used to configure the controls which shows the recording * duration. As such it is important that only the alphabetic parts of the string * are translated, with the numbers left exactly as they are. * The string 'days' indicates that the first number in the control will be 
en: Duration
lt: Trukmė

note: i18n-hint: This is for screen reader software and indicates that this is a Time track.
en: Time Track
lt: Laiko Matuoklis

en: Audacity Timer Record
lt: Audacity Laikmačio Įrašas

en: Save Timer Recording As
lt: Išsaugoti Laikmačio Įrašą Kaip

en: The selected file name could not be used
    for Timer Recording because it would overwrite another project.
    Please try again and select an original name.
lt: Pasirinktas failo pavadinimas negali būti naudojamas
    Laikmačio Įrašui, nes tai perrašytu kitą projektą.
    Prašome bandyti dar karta ir pasirinkti originalų pavadinimą.

en: Error Saving Timer Recording Project
lt: Klaida Saugojant Laikmačio Įrašo Projektą

en: Duration is zero. Nothing will be recorded.
lt: Trukmė yra lygi nuliui. Nebuvo nieko įrašyta.

en: Error in Duration
lt: Klaida Trukmėje

en: Automatic Save path is invalid.
lt: Automatinė Išsaugojimo vieta yra netinkama.

en: Error in Automatic Save
lt: Klaida Automatiniame Išsaugojime

en: Automatic Export path is invalid.
lt: Automatinė Eksportavimo vieta yra netinkama.

en: Error in Automatic Export
lt: Klaida Automatiniame Eksportavime

en: You may not have enough free disk space to complete this Timer Recording, based on your current settings.
    
    Do you wish to continue?
    
    Planned recording duration:   %s
    Recording time remaining on disk:   %s
lt: Gali būti kad nebeturite pakankamai laisvos vietos diske, kad užbaigtumėt šį Laikmačio Įrašą, pagal jūsų dabartines nuostatas.
    
    Ar norite tęsti?
    
    Planuota įrašo trukme:   %s
    Įrašymo laikas likęs diske:   %s

en: Timer Recording Disk Space Warning
lt: Laikmačio Įrašo Disko Talpos Įspėjimas

en: Current Project
lt: Dabartinis Projektas

en: Recording start:
lt: Įrašinėjimo pradžia:

en: Duration:
lt: Trukmė:

en: Recording end:
lt: Įrašinėjimo pabaiga:

en: Automatic Save enabled:
lt: Automatinis Saugojimas Įjungtas:

en: Automatic Export enabled:
lt: Automatinis Eksportavimas Įjungtas:

en: Action after Timer Recording:
lt: Veiksmas po Laikmačio Įrašo:

en: Audacity Timer Record Progress
lt: Audacity Laikmačio Įrašinėjimo Progresas

en: Timer Recording stopped.
lt: Laikmačio Įrašinėjimas sustojo.

en: Timer Recording completed.
lt: Laikmačio Įrašinėjimas baigtas.

en: %s
    
    Recording saved: %s
lt: %s
    
    Įrašas išsaugotas: %s

en: %s
    
    Error saving recording.
lt: %s
    
    Klaida saugojant įrašą.

en: %s
    
    Recording exported: %s
lt: %s
    
    Įrašas eksportuotas: %s

en: %s
    
    Error exporting recording.
lt: %s
    
    Klaida eksportuojant įrašą.

en: %s
    
    '%s' has been canceled due to the error(s) noted above.
lt: %s
    
    '%s' buvo atšauktas dėl klaidos paminėtų aukščiau.

en: %s
    
    '%s' has been canceled as the recording was stopped.
lt: %s
    
    '%s' buvo atšauktas nes įrašinėjimas buvo nutrauktas.

en: Timer Recording
lt: Laikmačio Įrašinėjimas

note: i18n-hint a format string for hours, minutes, and seconds
en: 099 h 060 m 060 s
lt: 099 val 060 min 060 sek

note: i18n-hint a format string for days, hours, minutes, and seconds
en: 099 days 024 h 060 m 060 s
lt: 099 dienos 024 val 060 min 060 sek

note: i18n-hint: This string is used to configure the controls for times when the recording is * started and stopped. As such it is important that only the alphabetic parts of the string * are translated, with the numbers left exactly as they are. * The 'h' indicates the first number displayed is hours, t
en: Start Date and Time
lt: Pradžios Data ir Laikas

en: Start Date
lt: Pradžios Data

en: End Date and Time
lt: Pabaigos Data ir Laikas

en: End Date
lt: Pabaigos Data

en: Automatic Save
lt: Automatinis Saugojimas

en: Enable &Automatic Save?
lt: Ar norite įjungti &Automatini Saugojimą?

en: Save Project As:
lt: Išsaugoti Projektą Kaip:

en: Select...
lt: Pasirinkti...

en: Automatic Export
lt: Automatinis Eksportavimas

en: Enable Automatic &Export?
lt: Įjungti Automatini &Eksportavimą?

en: Export Project As:
lt: Eksportuoti Projektą Kaip:

en: Options
lt: Nustatymai

en: After Recording completes:
lt: Įrašinėjimui pasibaigus:

en: Do nothing
lt: Nieko nedaryti

en: Exit Audacity
lt: Išeiti iš Audacity

en: Restart system
lt: Perkrauti sistemą

en: Shutdown system
lt: Išjungti sistemą

en: Waiting to start recording at:
lt: Laukiama kol prasidės įrašinėjimas šiuo metu:

en: Recording duration:
lt: Įrašinėjimo trukmė:

en: Scheduled to stop at:
lt: Planuota sustoti šiuo metu:

en: Audacity Timer Record - Waiting for Start
lt: Audacity Laikmačio Įrašas - Laukiama kol Prasidės

note: i18n-hint: "in" means after a duration of time, which is shown below this string
en: Recording will commence in:
lt: Įrašinėjimas prasidės po:

en: Recording Saved:
lt: Įrašas Išsaugotas:

en: Recording Exported:
lt: Įrašas Eksportuotas:

en: Audacity Timer Record - Waiting
lt: Audacity Laikmačio Įrašas - Liaukiama

note: i18n-hint Esc is a key on the keyboard
en: (Esc to cancel)
lt: (Esc norint atšaukti)

en: TrackView
lt: Takelio Peržiūra

note: i18n-hint: The %d is replaced by the number of the track.
en: Track %d
lt: Takelis %d

en:  Mute On
lt: Garso Išjungimas Įjungįtas

en:  Solo On
lt: Solo Įjungtas

en:  Select On
lt: Pasirinkimas Įjungtas

en: Click and drag to resize the track.
lt: Temti ir mesti takelio dydžio keitimui.

en: Removed audio track(s)
lt: Pašalinti takeliai(-is)

en: Remove Track
lt: Pašalinti takelį

en: Removed track '%s.'
lt: Pašalintas takelis '%s.'

en: Track Remove
lt: Takelį Pašalini

note: i18n-hint: Past tense of 'to move', as in 'moved audio track up'.
en: Moved '%s' to Top
lt: Perkeltas '%s' į viršų

en: Move Track to Top
lt: Perkeltas Takelį į Viršų

note: i18n-hint: Past tense of 'to move', as in 'moved audio track up'.
en: Moved '%s' to Bottom
lt: Perkeltas '%s' į apačią

en: Move Track to Bottom
lt: Perkelti Takelį į Apačią

note: i18n-hint: Past tense of 'to move', as in 'moved audio track up'.
en: Moved '%s' Up
lt: Perkeltas '%s' į Viršų

en: Moved '%s' Down
lt: Perkeltas '%s' į Apačią

note: i18n-hint: Past tense of 'to move', as in 'moved audio track up'.
en: Move Track Up
lt: Perkelti Takelį į Viršų

en: Move Track Down
lt: Nuleisti Takelį į Apačią

note: i18n-hint: These are strings for the status bar, and indicate whether Audacity is playing or recording or stopped, and whether it is paused; progressive verb form
en: Recording
lt: Įrašymas

note: i18n-hint: Voice key is an experimental/incomplete feature that is used to navigate in vocal recordings, to move forwards and backwards by words.  So 'key' is being used in the sense of an index. This error message means that you've selected too short a region of audio to be able to use this feature
en: Selection is too small to use voice key.
lt: Pasirinkimas per mažas, kad galima būtų naudoti balso raktą.

en: Calibration Results
lt: Kalibravimo Rezultatai

note: i18n-hint: %1.4f is replaced by a number.  sd stands for 'Standard Deviations'
en: Energy                  -- mean: %1.4f  sd: (%1.4f)
lt: Energija                  -- mean: %1.4f  sd: (%1.4f)

en: Sign Changes        -- mean: %1.4f  sd: (%1.4f)
lt: Parašo Pokyčiai        -- mean: %1.4f  sd: (%1.4f)

en: Direction Changes  -- mean: %1.4f  sd: (%1.4f)
lt: Krypties pokyčiai  -- mean: %1.4f  sd: (%1.4f)

en: Calibration Complete
lt: Kalibravimas Baigtas

en: Resampling failed.
lt: Ėminių perdarymas nepavyko.

en: There is not enough room available to paste the selection
lt: Nėra pakankamai galimos vietos, kad galėtumėt įklijuoti pasirinkimą

en: There is not enough room available to expand the cut line
lt: Nėra pakankamai galimos vietos, kad galėtumėt išplėsti iškirpimo liniją

en: %s: Could not load settings below. Default settings will be used.
    
    %s
lt: %s: Nepavyko užkrauti nuostatų aprašytų žemiau. Bus naudojamos numatytosios nuostatos.
    
    %s

en: Applying %s...
lt: Pritaikoma %s...

en: Command
lt: Komanda

note: i18n-hint: %s will be the name of the effect which will be * repeated if this menu item is chosen
en: Repeat %s
lt: Kartoti %s

en: Threshold:
lt: Riba:

en: Delay time (seconds):
lt: Uždelsimo laikas (sek):

en: Decay factor:
lt: Nykimo faktorius:

en: Type:
lt: Tipas:

en: Error trying to save file: %s
lt: Klaida bandant išsaugoti failą: %s

en: Delete
lt: Ištrinti

note: i18n-hint: The envelope is a curve that controls the audio loudness.
en: Envelope
lt: Amplitudė

en: Linear
lt: Linijinis

en: Amplify
lt: Sustiprinti

en: Increases or decreases the volume of the audio you have selected
lt: Paaukština arba pažemina garsumą garso kurį pasirinkote

en: Amplification dB
lt: Garso stiprinimas dB

en: Reduces (ducks) the volume of one or more tracks whenever the volume of a specified "control" track reaches a particular level
lt: Sumažina garsumą vieno arba daugiau takelių kai garsumas tam tikro takelio pasiekia tam tikrą aukštį

note: i18n-hint: Auto duck is the name of an effect that 'ducks' (reduces the volume) * of the audio automatically when there is sound on another track.  Not as * in 'Donald-Duck'!
en: You selected a track which does not contain audio. AutoDuck can only process audio tracks.
lt: Jūs pasirinkote takelį kuris neturi garso. AutoDuck gali naudoti tik garso takelius.

note: i18n-hint: Auto duck is the name of an effect that 'ducks' (reduces the volume) * of the audio automatically when there is sound on another track.  Not as * in 'Donald-Duck'!
en: Auto Duck needs a control track which must be placed below the selected track(s).
lt: Auto Duck reikalauja pagrindinio takelio kuris turi būti žemiau pasirinkto takelio.

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in seconds
en: seconds
lt: sekundžių

en: Preview not available
lt: Peržiūra negalima

en: Simple tone control effect
lt: Paprastas tono valdymo efektas

en: Tone controls
lt: Tono valdymas

en: Bass (dB):
lt: Bosas (dB):

en: Ba&ss (dB):
lt: Bo&sas (dB):

en: Bass
lt: Bosas

en: &Treble (dB):
lt: &Diskantas (dB):

en: Treble
lt: Diskantas

en: &Volume (dB):
lt: &Garsumas (dB):

en: Level
lt: Lygis

en: &Link Volume control to Tone controls
lt: &Nurodyti Garso valdymą Tono valdymui

en: Change Pitch
lt: Keisti Skardumą

en: High Quality Pitch Change
lt: Aukštos Kokybės Tono Aukštumo Keitimas

en: Change Pitch without Changing Tempo
lt: Pakeisti Skardumą Nekeičiant Tempo

en: Estimated Start Pitch: %s%d (%.3f Hz)
lt: Numatomas Pradinis Skardumas: %s%d (%.3f Hz)

note: i18n-hint: (noun) Musical pitch.
en: Pitch
lt: Skardumas

en: from Octave
lt: iš Oktavos

en: to Octave
lt: į Oktavą

en: Semitones (half-steps)
lt: Pustoniai:

en: Frequency
lt: Dažnis

en: from (Hz)
lt: iš (Hz)

en: to (Hz)
lt: į (Hz)

en: Percent Change
lt: Procentinis Pakeitimas

en: Change Speed
lt: Keisti Greitį

en: Change Speed, affecting both Tempo and Pitch
lt: Keisti greitį, įskaitant Tempą ir Skardumą

note: i18n-hint: "rpm" is an English abbreviation meaning "revolutions per minute". "vinyl" refers to old-fashioned phonograph records
en: Standard Vinyl rpm:
lt: Standartinis Vinylo apm(apsisukimai per minutę):

note: i18n-hint: changing speed of audio "from" one value "to" another "rpm" means "revolutions per minute" as on a vinyl record turntable
en: From rpm
lt: Iš apm

note: i18n-hint: changing speed of audio "from" one value "to" another "rpm" means "revolutions per minute" as on a vinyl record turntable
en: To rpm
lt: Į apm

en: Selection Length
lt: Pasirinkimo Ilgis

en: Current length of selection.
lt: Dabartinis pasirinkimo ilgis.

en: Change Tempo
lt: Keisti Tempą

en: High Quality Tempo Change
lt: Aukštos Kokybės Tempo Keitimas

en: Change Tempo without Changing Pitch
lt: Keisti Tempą nekeičiant Skardumo

en: Beats per minute
lt: Taktai per minutę

note: i18n-hint: changing tempo "from" one value "to" another
en: Beats per minute, from
lt: Taktai per minutę, nuo

note: i18n-hint: changing tempo "from" one value "to" another
en: Beats per minute, to
lt: Taktai per minutę, iki

en: Length (seconds)
lt: Ilgis (sekundėmis)

en: Length in seconds from %s, to
lt: Ilgis sekundėmis nuo %s, iki

en: Click Removal is designed to remove clicks on audio tracks
lt: Spustelėjimo Šalinimas yra sukurtas šalinti spustelėjimus garso takeliuose

en: Algorithm not effective on this audio. Nothing changed.
lt: Algoritmas nebuvo efektyvus šiam garsui. Niekas nepasikeitė.

en: Selection must be larger than %d samples.
lt: Pasirinkimas privalo būti didesnis nei %d šablonai.

en: Threshold
lt: Riba

en: Max Spike Width
lt: Maksimalis Dyglių Plotis

en: Compresses the dynamic range of audio
lt: Suspaudžia dinaminį garso plotį

en: %.2f secs
lt: %.2f sek

en: %.1f secs
lt: %.1f sek

en: Ratio %.0f to 1
lt: Santykis %.0f iki 1

en: Ratio %.1f to 1
lt: Santykis %.1f iki 1

en: Noise Floor
lt: Triukšmo Riba

en: Ratio
lt: Santykis

note: i18n-hint: Particularly in percussion, sounds can be regarded as having * an 'attack' phase where the sound builds up and a 'decay' where the * sound dies away.  So this means 'onset duration'.
en: Attack Time
lt: Laikas iki pilno Garso

note: i18n-hint: Particularly in percussion, sounds can be regarded as having * an 'attack' phase where the sound builds up and a 'decay' or 'release' where the * sound dies away.
en: Release Time
lt: Atleidimo Laikas

en: Threshold %d dB
lt: Riba %d dB

en: Noise Floor %d dB
lt: Triukšmo Riba %d dB

en: Attack Time %.2f secs
lt: Iki Pilno Garso: %.2f sek

en: Release Time %.1f secs
lt: Atleidimo laikas: %.1f sek

en: You can only measure one track at a time.
lt: Galite matuoti tik vieną takelį vienu metu.

en: Please select an audio track.
lt: Prašome pasirinkti garso takelį.

en: Invalid audio selection.
    Please ensure that audio is selected.
lt: Netinkamas garso pasirinkimas.
    Prašome užtikrinti kad garsas yra pasirinktas.

en: Nothing to measure.
    Please select a section of a track.
lt: Nera ko matuoti.
    Prašome pasirinkti takelio gabalą.

note: i18n-hint: RMS abbreviates root mean square, a certain averaging method
en: Contrast Analyzer, for measuring RMS volume differences between two selections of audio.
lt: Kontrasto Analizuotojas yra RMS garsumo skirtumo matavimui tarp dviejų pasirinktų garsų.

note: i18n-hint noun
en: End
lt: Pabaiga

en: Volume
lt: Garsumas

en: &Foreground:
lt: &Priešakinis Planas:

en: Foreground start time
lt: Priešakinio plano pradžios laikas

en: Foreground end time
lt: Priešakinio plano pabaigos laikas

en: &Measure selection
lt: &Matuoti pasirinkimą

en: &Background:
lt: &Fonas:

en: Background start time
lt: Fono pradžios laikas

en: Background end time
lt: Fono pabaigos laikas

en: Mea&sure selection
lt: Matu&oti pasirinkimą

en: Result
lt: Rezultatai

en: Co&ntrast Result:
lt: Kon&trasto Rezultatai:

en: R&eset
lt: Per&krauti

en: &Difference:
lt: &Skirtumas:

en: &Help
lt: &Pagalba

en: zero
lt: nulis

en: indeterminate
lt: nenuspręstas

note: i18n-hint: dB abbreviates decibels
en: Infinite dB difference
lt: Begalinis dB skirtumas

en: Difference is indeterminate.
lt: Skirtumas nenusprendžiamas

note: i18n-hint: dB abbreviates decibels RMS abbreviates root mean square, a certain averaging method
en: Difference = %.2f RMS dB.
lt: Skirtumas = %.2f RMS dB.

note: i18n-hint: dB abbreviates decibels RMS abbreviates root mean square, a certain averaging method
en: Difference = infinite RMS dB.
lt: Skirtumas = begalinis RMS dB.

en: Foreground level too high
lt: Priešakinio plano lygis per didelis

en: Background level too high
lt: Fono lygis per didelis

en: Background higher than foreground
lt: Fonas didesnis nei priešakinis planas

note: i18n-hint: WCAG2 is the 'Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0', see http://www.w3.org/TR/WCAG20/
en: WCAG2 Pass
lt: WCAG2 Išlaikymas

note: i18n-hint: WCAG abbreviates Web Content Accessibility Guidelines
en: WCAG2 Fail
lt: WCAG2 Neišlaikymas

note: i18n-hint: i.e. difference in loudness at the moment.
en: Current difference
lt: Dabartinis skirtumas

en: Measured foreground level
lt: Išmatuotas priešakinio plano lygis

en: No foreground measured
lt: Nėra išmatuoto priešakinio plano

en: Foreground not yet measured
lt: Priešakinis planas dar neišmatuotas

en: Measured background level
lt: Išmatuotas fono lygis

en: No background measured
lt: Nėra išmatuoto fono

en: Background not yet measured
lt: Fonas dar nėra išmatuotas

en: Export Contrast Result As:
lt: Eksportuoti kontrasto rezultatus Kaip:

note: i18n-hint: WCAG abbreviates Web Content Accessibility Guidelines
en: WCAG 2.0 Success Criteria 1.4.7 Contrast Results
lt: WCAG 2.0 Sėkmės kriterijai 1.4.7 Kontrasto Rezultatai

en: Filename = %s.
lt: Failo pavadinimas = %s.

en: Foreground
lt: Priešakinis planas

en: Time started = %2d hour(s), %2d minute(s), %.2f seconds.
lt: Pradžios laikas = %2d valandų, %2d minučių, %.2f sekundžių.

en: Time ended = %2d hour(s), %2d minute(s), %.2f seconds.
lt: Pabaigos laikas = %2d valandų, %2d minučių, %.2f sekundžių.

en: Background
lt: Fonas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Success Criteria 1.4.7 of WCAG 2.0: Pass
lt: Sėkmės kriterijai 1.4.7 WCAG 2.0: Išlaikyta

en: Success Criteria 1.4.7 of WCAG 2.0: Fail
lt: Sėkmės kriterijai 1.4.7 WCAG 2.0: Neišlaikyta

en: Data gathered
lt: Surinkti duomenys

en: Contrast Analysis (WCAG 2 compliance)
lt: Kontrasto Analizė (WCAG 2 sutikimas)

en: Contrast...
lt: Kontrastas...

en: Hard Clipping
lt: Tvirtas Iškirpimas

en: Soft Clipping
lt: Silpnas Iškirpimas

en: Soft Overdrive
lt: Silpna Perkrova

en: Medium Overdrive
lt: Vidutinė Perkrova

en: Hard Overdrive
lt: Sunki Perkrova

en: Even Harmonics
lt: Lygios Harmonijos

en: Expand and Compress
lt: Padidinti ir Suspausti

en: Leveller
lt: Lygintojas

en: Upper Threshold
lt: Viršutinė Riba

en: Parameter 1
lt: Parametras 1

en: Parameter 2
lt: Parametras 2

en: Number of repeats
lt: Kartojimų skaičius

en: Distortion
lt: Iškraipymas

en: Distortion type:
lt: Iškraipymo tipas:

en: Threshold controls
lt: Ribos pasirinkimai

en: Parameter controls
lt: Parametrų pasirinkimai

en: Clipping level
lt: Kirpimo Lygis

en: Clipping threshold
lt: Iškarpos riba

en: Output level
lt: Išvesties lygis

en: Repeat processing
lt: Kartoti procesavimą

en: Generates dual-tone multi-frequency (DTMF) tones like those produced by the keypad on telephones
lt: Generuoja dvigubą tona ir dauginį dažnį (DTMF) tonai kaip tie kurie buvo sukurti telefono klaviatūros

en: Tone duration:
lt: Tono trukmė:

en: Silence duration:
lt: Tylos trukmė:

en: Echo
lt: Aidas

en: Repeats the selected audio again and again
lt: Kartoja pasirinktą garsą vėl ir vėl

en: Requested value exceeds memory capacity.
lt: Reikalaujama vertė per didelė atminčiai.

en: Built-in
lt: Paruoštas naudojimui

en: Error writing to file: "%s"
lt: Klaida įrašinėjant į failą: "%s"

en: Preparing preview
lt: Ruošiama peržiūra

en: Previewing
lt: Peržiūra

en: Applied effect: %s
lt: Priimtas efektas: %s

en: Select Preset
lt: Pasirinkti Nuostatą

en: &Preset:
lt: &Nuostata:

en: User Presets
lt: Naudotojų Nuostatos

en: Factory Presets
lt: Fabriko Nuostatos

en: Current Settings
lt: Dabartiniai Nustatymai

en: Factory Defaults
lt: Fabriko Pradiniai Nustatymai

en: Effect failed to initialize
lt: Nepavyko inicijuoti efekto

en: &Generate
lt: &Generuoti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Manage presets and options
lt: Valdyti nuostatas ir nustatymus

en: Preview effect
lt: Peržiūrėti efektą

en: &Apply
lt: &Panaudoti

en: Save Preset...
lt: Išsaugoti išankstinę nuostatą...

en: Delete Preset
lt: Ištrinti Nuostatą

en: Defaults
lt: Išankstiniai nustatymai

en: Import...
lt: Importuoti...

en: Export...
lt: Eksportuoti...

en: Options...
lt: Nustatymai...

en: Type: %s
lt: Tipas: %s

en: Name: %s
lt: Pavadinimas: %s

en: Version: %s
lt: Versija: %s

en: Vendor: %s
lt: Platintojas: %s

en: Description: %s
lt: Apibūdinimas: %s

en: About
lt: Apie

en: Are you sure you want to delete "%s"?
lt: Ar tikrai norite ištrinti "%s"?

en: Save Preset
lt: Išsaugoti Nuostatą

en: Preset name:
lt: Nuostatos pavadinimas:

en: You must specify a name
lt: Privalote pridėti pavadinimą

en: Preset already exists.
    
    Replace?
lt: Nuostata jau egzistuoja.
    
    Pakeisti?

en: Equalization
lt: Sulyginimas

en: De&faults
lt: Nu&matytieji

en: Rename '%s' to...
lt: Pervadinti '%s' į...

en: Rename...
lt: Pervardinti...

en: Same name
lt: Tas pats pavadinimas

en: Curve exists
lt: Kreivė egzistuoja

en: Cannot Export 'unnamed'
lt: Nepavyksta Eksportuoti 'be pavadinimo'

en: Fade In
lt: Garsėjimas

en: Fade Out
lt: Tylinimas

en: Invert
lt: Invertuoti

en: Noise
lt: Triukšmas

en: Old
lt: Senas

en: Selected noise profile is too short.
lt: Pasirinktas garso profilis per trumpas.

en: Sensitivity
lt: Jautrumas

en: Attac&k time (secs):
lt: Atako&s laikas (sek):

en: Attack time
lt: Atakos laikas

en: Step 1
lt: 1 Žingsnis

en: Step 2
lt: 2 Žingsnis

en: Noise Removal
lt: Triukšmo pašalinimas

en: Normalize
lt: Normalizuoti

en: Removing DC offset...
lt: Šalinami DC atsišakojimą...

en: Phaser
lt: Fazeris

en: Repeat
lt: Kartoti

en: Current selection length: dd:hh:mm:ss
lt: Dabartinio pasirinkimo trukme: d:val:min:sek

en: New selection length: dd:hh:mm:ss
lt: Naujo pasirinkimo trukmė: d:val:min:sek

en: Current selection length: %s
lt: Dabartinio pasirinkimo trukme: %s

en: New selection length: %s
lt: Naujo pasirinkimo trukmė: %s

en: Vocal I
lt: Vokalas I

en: Vocal II
lt: Vokalas II

en: Bathroom
lt: Vonia

en: Cathedral
lt: Katedra

en: Reverse
lt: Reversavimas

en: Reverses the selected audio
lt: Grąžina pasirinktą grasą

en: Lowpass
lt: Žemo dažnio

en: Highpass
lt: Aukšto dažnio

en: Window Size:
lt: Lango Dydis:

en: Window Size
lt: Lango dydis

en: Silence Threshold
lt: Tylos Riba

note: i18n-hint: The English would be clearer if it had 'Duration' rather than 'Time' This is a NEW experimental effect, and until we have it documented in the user manual we don't have a clear description of what this parameter does. It is OK to leave it in English.
en: Presmooth Time:
lt: Prieš lygumo Laikas:

en: Smooth Time:
lt: Lygumo Laikas:

en: Sine
lt: Sinusoidė

en: Square
lt: Kvadratinis

en: Sawtooth
lt: Pjūklinė

en: Tone
lt: Tonas

en: Could not load the library
lt: Nepavyko pakrauti bibliotekos

en: Buffer Size
lt: Buferio dydis

en: Save VST Preset As:
lt: Išsaugoti VST išankstinę nuostatą Kaip:

en: Unable to load presets file.
lt: Nepavyksta pakrauti išankstinės nuostatos failo.

en: Effect Settings
lt: Efektų nustatymai

en: Unable to read presets file.
lt: Nepavyksta skaityti išankstinės nuostatos failo.

en: Wahwah
lt: VachVach

en: Could not find component
lt: Nepavyko surasti komponento

en: Could not initialize component
lt: Nepavyko inicijuoti komponento

en: Nyquist Effects
lt: Nyquist Efektai

en: Applying Nyquist Effect...
lt: Priimamas Nyquist Efektas...

en: Ill-formed Nyquist plug-in header
lt: Neteisingai formatuota Nyquist papildinio antraštė

en: Sorry, cannot apply effect on stereo tracks where the tracks don't match.
lt: Atsiprašau, bet negaliu pritaikyti efekto stereo takeliams, kurių takeliai nesutampa.

en: plug-in
lt: papildinys

en: Nyquist returned too many audio channels.
lt: Nyquist grąžino per daug audio kanalų.

en: This version of Audacity does not support Nyquist plug-in version %ld
lt: Ši Audacity versija nepalaiko Nyquist papildinio versijos %ld

en: Could not open file
lt: Nepavyko atidaryti failo

note: i18n-hint: refers to programming "languages"
en: Could not determine language
lt: Nepavyko nustatyti kalbos

en: Enter Nyquist Command:
lt: Įveskite Nyquist Komandą:

en: Select a file
lt: Pasirinkti failą

en: Program
lt: Programa

en: Edit Metadata Tags
lt: Redaguoti Metaduomenų Etiketes

en: Are you sure you want to export the file as "%s"?
lt: Ar tikrai norite eksportuoti failą kaip "%s"?

en: Sorry, pathnames longer than 256 characters not supported.
lt: Atsiprašau, bet nesuprantu adresų, ilgesių nei 256 ženklai.

en: Cannot export audio to %s
lt: Negaliu eksportuoti audio į %s

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Exporting the selected audio using command-line encoder
lt: Pasirinktas audio eksportuojamas naudojant komandinės eilutės dekoderį

en: Resample
lt: Peršablonuot

en: Bit Rate:
lt: Bitų Skaičius:

en: Replace preset '%s'?
lt: Pakeisti išankstinę nuostatą '%s'?

en: Language:
lt: Kalba:

en: Unable to open target file for writing
lt: Negaliu atidaryti failo įrašymui

note: i18n-hint: meaning accuracy in reproduction of sounds
en: Quality
lt: Kokybė

note: i18n-hint: It's asking for the location of a file, for * example, "Where is lame_enc.dll?" - you could translate * "Where would I find the file %s" instead if you want.
en: Where is %s?
lt: Kur galėčiau rasi  %s?

en: Could not open MP3 encoding library!
lt: Neatsidaro MP3 dekodavimo biblioteka!

en: Not a valid or supported MP3 encoding library!
lt: Negaliojanti arba nepritaikyta MP3 dekodavimo biblioteka!

en: Export Multiple
lt: Daugialypis Eksportavimas

en: Using Label/Track Name
lt: Naudojantis pavadinimais/Takelio Pavadinimu

en: Options:
lt: Pasirinkimai:

en: Split files based on:
lt: Išskirstyti failus pagal:

en: Include audio before first label
lt: Įterpti audio prieš pirmąjį pavadinimą

en: First file name:
lt: Pirmo failo vardas:

en: Name files:
lt: Pervadinti failai:

en: File name prefix:
lt: Failo prefiksas:

en: Overwrite existing files
lt: Perrašyti egzistuojančius failus

en: Choose a location to save the exported files
lt: Pasirinkite vietą eksportuotiems failams išsaugoti

en: Exporting the selected audio as Ogg Vorbis
lt: Pasirinktas Audio eksportuojamas kaip Ogg Vorbis

en: Cannot export audio in this format.
lt: Negaliu eksportuoti audio šiuo formatu.

en: This version of Audacity was not compiled with %s support.
lt: Ši Audacity versija buvo sukompiluota be %s palaikymo.

en: Couldn't find the project data folder: "%s"
lt: Nepavyko rasti projekto duomenų aplanko: "%s"

en: Unable to set stream state to paused.
lt: Nepavyksta nustatyti srovės būklės į sustabdytą.

en: List of Files in basic text format
lt: Failų sąrašas teksto formatu

note: i18n-hint: You do not need to translate "LOF"
en: Invalid window offset in LOF file.
lt: Blogas lango ofsetas LOF faile.

note: i18n-hint: You do not need to translate "LOF"
en: LOF Error
lt: LOF Klaida

note: i18n-hint: You do not need to translate "LOF"
en: Invalid duration in LOF file.
lt: Neteisinga LOF failo trukmė.

note: i18n-hint: You do not need to translate "LOF"
en: Invalid track offset in LOF file.
lt: Blogas takelio ofsetas LOF faile.

en: Imported MIDI from '%s'
lt: Importuota MIDI iš '%s'

en: Import MIDI
lt: Importuoti MIDI

en: Could not open file %s: Filename too short.
lt: Nepavyko atidaryti %s failo: Failo pavadinimas per trumpas.

en: Could not open file %s: Incorrect filetype.
lt: Nepavyko atidaryti %s failo: Neteisingas failo tipas.

en: Could not open file %s.
lt: Nepavyko atidaryti %s.

en: Media read error
lt: Medijos skaitymo klaida

en: Not an Ogg Vorbis file
lt: Tai ne Ogg Vorbis failas

en: Vorbis version mismatch
lt: Vorbis versijos neatitikimas

en: Invalid Vorbis bitstream header
lt: Neteisinga Vorbis kodo antraštė

en: Internal logic fault
lt: Vidinis logikos gedimas

en: Import Raw Data
lt: Importuoti Raw duomenis

note: i18n-hint: Refers to byte-order.  Don't translate "endianness" if you don't know the correct technical word.
en: No endianness
lt: Be endianness

note: i18n-hint: Refers to byte-order.  Don't translate "endianness" if you don't know the correct technical word.
en: Default endianness
lt: Įprastas endianness

en: 1 Channel (Mono)
lt: 1 Kanalas (Mono)

en: 2 Channels (Stereo)
lt: 2 Kanalai (Stereo)

en: %d Channels
lt: %d Kanalai

note: i18n-hint: (noun)
en: Start offset:
lt: Pradėti ofsetą:

en: bytes
lt: baitai

en: Amount to import:
lt: Importavimo kiekis:

note: i18n-hint: (noun)
en: Sample rate:
lt: Modelio dažnis:

en: &Import
lt: &Importuoti

note: i18n-hint: given the name of a track, specify its left channel
en: %s left
lt: %s kairė

note: i18n-hint: given the name of a track, specify its right channel
en: %s right
lt: %s dešinė

en: start
lt: pradžia

en: end
lt: pabaiga

en: Time shifted clips to the right
lt: Laikas perkėlė iškarpas į dešinę

en: Time shifted clips to the left
lt: Laikas perkėlė iškarpas į kairę

en: Time-Shift
lt: Laiko-Perkėlimas

en: clip not moved
lt: Iškarpa nebuvo perkelta

en: Previo&us Clip
lt: Praeit&as Apkarpymas

en: N&ext Clip
lt: Sekant&is Apkarpymas

en: Pre&vious Clip Boundary
lt: Praeit&os Iškarpos Riba

en: Ne&xt Clip Boundary
lt: Sek&ančios Iškarpos Riba

en: Pasted text from the clipboard
lt: Įklijuotas tekstas iš iškarpinės

en: Pasted from the clipboard
lt: Įklijuota iš iškarpinės

en: Nothing to undo
lt: Nėra ko atšaukti

en: Nothing to redo
lt: Nėra ko sugrąžinti

en: Cut to the clipboard
lt: Iškirpti į iškarpinę

en: Deleted %.2f seconds at t=%.2f
lt: Ištrinta %.2f sekundės t=%.2f`e

en: Pasting one type of track into another is not allowed.
lt: Įklijuoti viena takelio tipą į kitą takelį nėra leidžiama.

en: Copying stereo audio into a mono track is not allowed.
lt: Kopijuoti stereo garsą į mono takelį nėra galima.

en: Duplicated
lt: Dublikuota

en: Duplicate
lt: Dublikuoti

en: Split-cut to the clipboard
lt: Praskirti ir iškirpti į iškarpinę

en: Split Cut
lt: Praskirti ir iškirpti

en: Split-deleted %.2f seconds at t=%.2f
lt: Praskirti ir ištrinti %.2f sekundėm t=%.2f

en: Split Delete
lt: Praskirti ir Ištrinti

en: Silenced selected tracks for %.2f seconds at %.2f
lt: Nutildyti pasirinkti takeliai %.2f sekundėm %.2f ruože

en: Trim selected audio tracks from %.2f seconds to %.2f seconds
lt: Apkarpykite pasirinktus garso takelius iš %.2f sekundžių į %.2f sekundžių

en: Trim Audio
lt: Apkarpyti Garsą

en: Split
lt: Praskirti

en: Split to new track
lt: Praskirti į naują takelį

en: Split New
lt: Praskirti Naują

en: Joined %.2f seconds at t=%.2f
lt: Prijungta %.2f sekundėm t=%.2f

en: Join
lt: Prijungti

en: Detached %.2f seconds at t=%.2f
lt: Atkabinta %.2f sekundėm t=%.2f

en: Detach
lt: Atkabinti

en: Metadata Tags
lt: Metaduomenų Etiketės

en: &Edit
lt: R&edaguoti

note: i18n-hint: (verb)
en: Cu&t
lt: Iškirp&t

en: &Delete
lt: &Trinti

note: i18n-hint: (verb)
en: &Copy
lt: &Kopijuoti

note: i18n-hint: (verb)
en: &Paste
lt: &Įdėti

note: i18n-hint: (verb)
en: Duplic&ate
lt: Duplik&atas

en: R&emove Special
lt: P&anaikinti Specialų

note: i18n-hint: (verb) Do a special kind of cut
en: Spl&it Cut
lt: Praskiriant&i ir Iškirpti

note: i18n-hint: (verb) Do a special kind of DELETE
en: Split D&elete
lt: Praskirti ir I&štrinti

note: i18n-hint: (verb)
en: Silence Audi&o
lt: Nutildyti Gars&ą

note: i18n-hint: (verb)
en: Tri&m Audio
lt: Apkarpyt&i Garsą

note: i18n-hint: (verb) It's an item on a menu.
en: Sp&lit
lt: Praski&rti

en: Split Ne&w
lt: Praskirti Nauj&ą

note: i18n-hint: (verb)
en: &Join
lt: &Prijungti

en: Detac&h at Silences
lt: Atskirt&i per Tylą

en: Mi&xer
lt: Mik&seris

en: De&vice
lt: Prie&taisas

en: Export Selected Audio
lt: Eksportuoti Pasirinktą Garsą

note: i18n-hint: filename containing exported text from label tracks
en: labels.txt
lt: etiketės.txt

en: There are no label tracks to export.
lt: Nėra etikečių takelių eksportavimui.

en: Please select only one Note Track at a time.
lt: Prašome pasirinkti tik po vieną Natos Takelį.

en: Please select a Note Track.
lt: Prašome pasirinkti Natos Takelį.

en: Export MIDI As:
lt: Eksportuoti MIDI Kaip:

en: You have selected a filename with an unrecognized file extension.
    Do you want to continue?
lt: Jūs pasirinkote failo pavadinimą be failo pratęsimo kategorijos.
    Ar norite tęsti?

en: Export MIDI
lt: Eksportuoti MIDI

en: Imported labels from '%s'
lt: Importuoti pavadinimai iš '%s'

en: Import Labels
lt: Importuoti Pavadinimus

en: Select a MIDI file
lt: Pasirinkti MIDI failą

note: i18n-hint: This is the name of the menu item on Mac OS X only
en: Open Recent
lt: Atidaryti Nesenai naudotus failus

note: i18n-hint: This is the name of the menu item on Windows and Linux
en: Recent &Files
lt: Nesenai Naudoti &Failai

en: &Save Project
lt: &Išsaugoti projektą

en: Save Project &As...
lt: Išsaugoti Projektą &Kaip...

en: &Export
lt: &Eksportuoti

en: Export as MP&3
lt: Eksportuoti kaip MP&3

en: Export as &WAV
lt: Eksportuoti kaip &WAV

en: Export as &OGG
lt: Eksportuoti kaip &OGG

en: &Export Audio...
lt: &Eksportuoti Garsą...

en: Expo&rt Selected Audio...
lt: Eksportuo&ti Pasirinktą Garsą...

en: Export &Labels...
lt: Eksportuoti &Etiketes...

en: Export &Multiple...
lt: Eksportuoti &Daugybinį...

en: Export MI&DI...
lt: Eksportuoti MI&DI

en: &Audio...
lt: &Garsas...

en: &Labels...
lt: &Etiketės...

en: &Raw Data...
lt: &Raw Duomenys...

en: Pa&ge Setup...
lt: Pu&slapio Paruošimas...

note: i18n-hint: (verb) It's item on a menu.
en: &Print...
lt: &Spausdinti...

note: i18n-hint: (verb) It's item on a menu.
en: E&xit
lt: I&šeiti

en: Export as FLAC
lt: Eksportuoti kaip FLAC

en: Audio Device Info
lt: Garso Prietaiso Informacija

en: &Getting Started
lt: &Pradedantiesiems

en: &Diagnostics
lt: &Diagnostika

en: Au&dio Device Info...
lt: Gar&so Prietaiso Informacija...

en: Show &Log...
lt: Rodyti &Registrą...

en: &Generate Support Data...
lt: &Generuoti Paramos Duomenis...

en: &Check for Updates...
lt: &Tikrinti ar yra Atnaujinimų...

en: Added label
lt: Pridėtas pavadinimas

en: Paste Text to New Label
lt: Įklijuoti Tekstą į Nauja Etiketę

note: i18n-hint: (verb) past tense.  Audacity has just cut the labeled audio regions.
en: Cut labeled audio regions to clipboard
lt: Iškirpti etikete pažymėtus garso regionus į iškarpinę

note: i18n-hint: (verb)
en: Cut Labeled Audio
lt: Iškirpti Etikete pažymėtą Garsą

note: i18n-hint: (verb) Audacity has just deleted the labeled audio regions
en: Deleted labeled audio regions
lt: Ištrinti etikete pažymėtus garso regionus

note: i18n-hint: (verb)
en: Delete Labeled Audio
lt: Ištrinti Etikete Pažymėtą Garsą

note: i18n-hint: (verb) Audacity has just split cut the labeled audio regions
en: Split Cut labeled audio regions to clipboard
lt: Praskirti ir iškirpti etikete pažymėtus garso regionus į iškarpinę

note: i18n-hint: (verb) Do a special kind of cut on the labels
en: Split Cut Labeled Audio
lt: Praskirti ir Iškirpti Etikete Pažymėtą Garsą

note: i18n-hint: (verb) Audacity has just done a special kind of DELETE on the labeled audio regions
en: Split Deleted labeled audio regions
lt: Praskirti ir Ištrinti etikete pažymėtus garso regionus

note: i18n-hint: (verb) Do a special kind of DELETE on labeled audio regions
en: Split Delete Labeled Audio
lt: Praskirti ir Ištrinti Etikete Pažymėtą Garsą

note: i18n-hint: (verb)
en: Silenced labeled audio regions
lt: Nutildyti etikete pažymėti garso regionai

note: i18n-hint: (verb)
en: Silence Labeled Audio
lt: Nutildyti Etikete pažymėtą garsą

en: Copied labeled audio regions to clipboard
lt: Nukopijuota etikete pažymėti garso regionai į iškarpinę

note: i18n-hint: (verb)
en: Copy Labeled Audio
lt: Kopijuoti Etikete Pažymėtą Garsą

note: i18n-hint: (verb) past tense.  Audacity has just split the labeled audio (a point or a region)
en: Split labeled audio (points or regions)
lt: Praskirti etikete pažymėtą garsą (taškais arba regionais)

note: i18n-hint: (verb)
en: Split Labeled Audio
lt: Praskirti Etikete Pažymėtą Garsą

note: i18n-hint: (verb) Audacity has just joined the labeled audio (points or regions)
en: Joined labeled audio (points or regions)
lt: Prijungti etikete pažymėtą garsą (taškais arba regionais)

note: i18n-hint: (verb)
en: Join Labeled Audio
lt: Prijungti Etikete Pažymėtą Garsą

note: i18n-hint: (verb) Audacity has just detached the labeled audio regions. This message appears in history and tells you about something Audacity has done.
en: Detached labeled audio regions
lt: Atskirti etikete pažymėti garso regionai

note: i18n-hint: (verb)
en: Detach Labeled Audio
lt: Atskirti Etikete Pažymėtą Garsą

en: Created new label track
lt: Sukurtas naujas pavadinimo takelis

en: New Track
lt: Naujas Takelis

en: &Labels
lt: &Etiketės

en: &Edit Labels...
lt: &Redaguoti Etiketes...

en: Paste Te&xt to New Label
lt: Įklijuoti Te&kstą Naujoje Etiketėje

en: &Type to Create a Label (on/off)
lt: &Rašykite norint Sukurti Etiketę (įjungta/išjungta)

en: La&beled Audio
lt: Garsas su Et&ikete

note: i18n-hint: (verb)
en: &Cut
lt: &Iškirpti

note: i18n-hint: (verb) A special way to cut out a piece of audio
en: &Split Cut
lt: &Praskirti ir iškirpti

en: Sp&lit Delete
lt: Pra&skirti ir Ištrinti

en: Silence &Audio
lt: Tyla &Garsas

note: i18n-hint: (verb)
en: Co&py
lt: Ko&pijuoti

note: i18n-hint: (verb)
en: Spli&t
lt: Pra&skirti

en: &Label Track
lt: &Etiketės Takelis

en: Move Focus to &Previous Track
lt: Perkelti Fokusavimą į &Praeitą Takelį

en: Move Focus to &Next Track
lt: Perkelti Fokusavimą į &Sekantį Takelį

en: Move Focus to &First Track
lt: Perkelti Fokusavimą į &Pirmą Takelį

en: Move Focus to &Last Track
lt: Perkelti Fokusavimą į &Paskutinį Takelį

en: Move Focus to P&revious and Select
lt: Perkelti Fokusavimą į Pr&aeita ir Pasirinkti

en: Move Focus to N&ext and Select
lt: Perkelti Fokusavimą į Se&kantį ir Pasirinkti

en: &Toggle Focused Track
lt: &Nustatyti Sufokusuotą Takelį

en: Toggle Focuse&d Track
lt: Nustatyti Foku&suotą Takelį

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Effe&ct
lt: Efe&ktai

en: Repeat Last Effect
lt: Kartoti Paskutinį Efektą

en: &Analyze
lt: &Analizuoti

en: T&ools
lt: Į&rankiai

en: &Run Benchmark...
lt: &Paleisti Bandymą...

en: Simulate Recording Errors
lt: Simuliuoti Įrašų Klaidas

en: Detect Upstream Dropouts
lt: Rasti Pasrovio Išmetimus

en: Set Left Selection Boundary
lt: Nustatykit Kairę Pasirinkimo Ribą

en: Set Right Selection Boundary
lt: Nustatykit Dešinę Pasirinkimo Ribą

note: i18n-hint: (verb) It's an item on a menu.
en: &Select
lt: &Pasirinkti

en: &None
lt: &Nieko

en: &Tracks
lt: &Takeliai

en: In All &Tracks
lt: Visuose &Takeliuose

en: In All &Sync-Locked Tracks
lt: Visuose &Sinchronizuotai Užrakintuose Takeliuose

en: R&egion
lt: Re&gionas

en: &Left at Playback Position
lt: &Kairėje Atsukimo Vietoje

en: &Right at Playback Position
lt: &Dešinėje Atsukimo Vietoje

en: Track &Start to Cursor
lt: Sekti &Pradėti žymeklį

en: Cursor to Track &End
lt: Žymeklį ties Takelio &Pabaiga

en: S&tore Selection
lt: Tal&pinti Pasirinkimą

en: Retrieve Selectio&n
lt: Grąžinti Pasirinkim&ą

en: S&pectral
lt: S&pektras

en: Next &Higher Peak Frequency
lt: Sekantis &Didesnio Aukščio Dažnis

en: Next &Lower Peak Frequency
lt: Sekantis &Žemesnio Aukščio Dažnis

en: At &Zero Crossings
lt: &Nuliniuose Susikirtimuose

en: &Selection
lt: &Pasirinkimas

en: Selection to &Start
lt: Pasirinkimą į &Pradžią

en: Selection to En&d
lt: Pasirinkimą į Pa&baigą

en: Selection Extend &Left
lt: Pasirinkimą išplėsti į &Kairę

en: Selection Extend &Right
lt: Pasirinkimą išplėsti į &Dešinę

en: Set (or Extend) Le&ft Selection
lt: Nustatyti (arba išplėsti) Kai&rį Pasirinkimą

en: Set (or Extend) Rig&ht Selection
lt: Nustatyti (arba išplėsti) Deši&nį Pasirinkimą

en: Selection Contract L&eft
lt: Pasirinkimą Sutraukti į K&airę

en: Selection Contract R&ight
lt: Pasirinkimą Sutraukti į D&ešinę

en: &Cursor to
lt: &Žymeklį ties

en: Selection Star&t
lt: Pasirinkties Pradži&a

en: Selection En&d
lt: Parinkties Pabaig&a

en: Track &Start
lt: Takelio &Pradžia

en: Track &End
lt: Takelio &Pabaiga

en: &Project Start
lt: &Projekto Pradžia

en: Project E&nd
lt: Projekto Pa&baiga

en: &Cursor
lt: &Žymeklis

en: Cursor &Left
lt: Žymeklis &Kairę

en: Cursor &Right
lt: Žymeklį į &Dešinę

en: Cursor Sh&ort Jump Left
lt: Žymeklį Tru&putį į Kairę

en: Cursor Shor&t Jump Right
lt: Žymeklį Tru&putį į Dešinę

en: Cursor Long J&ump Left
lt: Žymeklį Daug&iau į Kairę

en: Cursor Long Ju&mp Right
lt: Žymeklį Daug&iau į Dešinę

note: i18n-hint: These commands assist the user in finding a sound by ear. ... "Scrubbing" is variable-speed playback, ... "Seeking" is normal speed playback but with skips, ...
en: See&k
lt: Ieš&koti

en: &Toolbars
lt: &Įrankių juostos

note: i18n-hint: (verb)
en: Reset Toolb&ars
lt: Perkrauti Įrankių Juost&as

en: Mix
lt: Sujungti

en: Rendered all audio in track '%s'
lt: Pakrauti visi garsai takelyje '%s'

note: i18n-hint: Convert the audio into a more usable form, so apply * panning and amplification and write to some external file.
en: Render
lt: Pakrauti

en: Mixed and rendered %d tracks into one new stereo track
lt: Sumiksuoti ir pakrauti %d takeliai į viena naują stereo takelį

en: Mixed and rendered %d tracks into one new mono track
lt: Sumiksuoti ir pakrauti %d takeliai į viena naują mono takelį

en: Start to &Zero
lt: Pradėti su &Nuliu

en: Start to &Cursor/Selection Start
lt: Pradėti su &Žymeklio/Pasirinkimo Pradžia

en: Start to Selection &End
lt: Pradėti su Pasirinkimo &Pabaiga

en: End to Cu&rsor/Selection Start
lt: Pabaigti su Žymeklio/Pasirinkimo Pradžia

en: End to Selection En&d
lt: Pabaigti su Pasirinkimo Pabaiga

note: i18n-hint: In this and similar messages describing editing actions, the starting or ending points of tracks are re-"aligned" to other times, and the time selection may be "moved" too.  The first noun -- "start" in this example -- is the object of a verb (not of an implied preposition "from").
en: Aligned/Moved start to zero
lt: Išlyginta/Perkelta pradžia į nulį

en: Aligned start to zero
lt: Išlyginta pradžia į nulį

note: i18n-hint: This and similar messages give shorter descriptions of the aligning and moving editing actions
en: Align/Move Start
lt: Išlyginti/Perkelti Pradžią

en: Align Start
lt: Lyginti Pradžią

en: Aligned/Moved start to cursor/selection start
lt: Lyginta/Perkelta pradžia i žymeklio/pasirinkimo pradžią

en: Aligned start to cursor/selection start
lt: Lyginta pradžia su žymeklio/pasirinkimo pradžia

en: Aligned/Moved start to selection end
lt: Lyginta/Perkelta pradžia į pasirinkimo pabaigą

en: Aligned start to selection end
lt: Lyginta pradžia su pasirinkimo pabaiga

en: Aligned/Moved end to cursor/selection start
lt: Išlyginta/Perkelta pabaiga į žymeklio/pasirinkimo pradžią

en: Aligned end to cursor/selection start
lt: Išlyginta pabaiga su žymeklio/pasirinkimo pradžią

en: Align/Move End
lt: Išlyginti/Perkelti Pabaigą

en: Align End
lt: Išlyginti Pabaigą

en: Aligned/Moved end to selection end
lt: Išlyginta/Perkelta pabaiga į pasirinkimo pabaigą

en: Aligned end to selection end
lt: Išlyginta pabaiga su pasirinkimo pabaiga

en: Aligned/Moved end to end
lt: Išlyginta/Perkelta pabaiga į pabaigą

en: Aligned end to end
lt: Išlyginta pabaiga su pabaiga

en: Align/Move End to End
lt: Išlyginti/Perkelti Pabaigą į Pabaigą

en: Align End to End
lt: Išlyginti Pabaigą su Pabaiga

en: Aligned/Moved together
lt: Išlyginta/Perkelta kartu

en: Aligned together
lt: Išlyginta kartu

en: Align/Move Together
lt: Išlyginti/Perkelti Kartu

en: Align Together
lt: Išlyginti Kartu

en: Synchronize MIDI with Audio
lt: Sinchronizuoti MIDI su Garsu

en: Synchronizing MIDI and Audio Tracks
lt: Sinchronizuojami MIDI ir Garso Takeliai

en: Adjusted gain
lt: Palygintas gain

en: Adjusted Pan
lt: Palygintas Pan

en: New sample rate (Hz):
lt: Naujas šablono dažnis (Hz):

en: The entered value is invalid
lt: Įvesta vertė yra netinkama

en: Resampling track %d
lt: Peršablonuojamas takelis %d

en: Resampled audio track(s)
lt: Peršablonuotas garso takelis

en: Resample Track
lt: Peršablonuoti Takeli

en: Alignment completed: MIDI from %.2f to %.2f secs, Audio from %.2f to %.2f secs.
lt: Išlyginimas baigtas: MIDI nuo %.2f iki %.2f sekundžių, Garsas nuo %.2f iki %.2f sekundžių.

en: Sync MIDI with Audio
lt: Sinchronizuoti MIDI su Garsu

en: Alignment error: input too short: MIDI from %.2f to %.2f secs, Audio from %.2f to %.2f secs.
lt: Išlyginimo klaida: įvestis per trumpa: MIDI nuo %.2f iki %.2f sekundžių, Garsas nuo %.2f iki %.2f sekundžių.

en: Internal error reported by alignment process.
lt: Vidinė klaida pranešta išlyginimo proceso.

en: Tracks sorted by time
lt: Takelis išrikiuotas pagal laiką

en: Sort by Time
lt: Rūšiuoti pagal Laiką

en: Tracks sorted by name
lt: Takeliai rūšiuoti pagal pavadinimą

en: Sort by Name
lt: Rūšiuoti pagal Pavadinimą

en: Can't delete track with active audio
lt: Nepavyko ištrinti takelio su aktyviais garsais

en: Add &New
lt: Pridėti &Nauja

en: Mi&x
lt: Mi&ksavimas

en: Mi&x and Render
lt: Suskal&dyti ir Apdoroti

en: Mix and Render to Ne&w Track
lt: Suskaldyti ir Apdoroti į Na&ują Takelį

en: &Resample...
lt: &Peršablonuoti...

en: Remo&ve Tracks
lt: P&ašalinti Takelius

en: M&ute/Unmute
lt: Užtildyti/Atitildyti

en: &Mute All Tracks
lt: &Užtildyti Visus Takelius

en: &Unmute All Tracks
lt: &Atitildyti Visus Takelius

en: &Pan
lt: &Kreiptis

en: &Left
lt: &Kairė

en: &Right
lt: &Dešinė

en: &Center
lt: &Centras

en: &Align Tracks
lt: &Išlyginti Takelius

en: &Align End to End
lt: &Išlyginti Pabaiga su Pabaiga

en: Align &Together
lt: Išlyginti &Kartu

en: &Move Selection with Tracks (on/off)
lt: &Perkelti Pasirinkimą su Takeliais (Įjungta/Išjungta)

en: Move Sele&ction and Tracks
lt: Perkelti Pasirinkimą ir Takelius

en: S&ort Tracks
lt: Iš&rikiuoti Takelius

en: Sync-&Lock Tracks (on/off)
lt: Sinchronizuoti &Užrakinti Takelius (Įjungta/Išjungta)

en: &Track
lt: &Takelis

en: no label track
lt: takelis be etiketės

en: no label track at or below focused track
lt: takelis be etiketės fokusuotame takelyje arba po juo

en: no labels in label track
lt: nėra etikečių, etikečių takelyje

en: Timer Recording cannot be used with more than one open project.
    
    Please close any additional projects and try again.
lt: Laikmačio Įrašinėjimas negali būti naudojamas su daugiau nei vienu atviru projektu.
    
    Prašome uždaryti visus kitus projektus ir bandyti dar kartą.

en: Timer Recording cannot be used while you have unsaved changes.
    
    Please save or close this project and try again.
lt: Laikmačio Įrašinėjimas negali būti naudojamas kol turite neišsaugotų pokyčių.
    
    Prašome išsaugoti arba uždaryti ši projektą ir bandyti dar kartą.

note: i18n-hint: (verb) Start or Stop audio playback
en: Pl&ay/Stop
lt: Gr&oti/Stabdyti

en: Play/Stop and &Set Cursor
lt: Groti/Stabdyti ir &Nustatyti Žymeklį

en: &Pause
lt: &Pauzė

note: i18n-hint: (verb)
en: &Record
lt: &Įrašyti

en: &Append Record
lt: &Prijungti Įrašą

en: Record &New Track
lt: Įrašyti &Naują Takelį

en: &Timer Record...
lt: &Laikmačio Įrašinėjimas...

en: R&escan Audio Devices
lt: Per&skenuoti Garso Prietaisus

en: Transport &Options
lt: Transportas &Nustatymai

en: Sound Activation Le&vel...
lt: Garso Aktyvacijos Ly&gis...

en: Sound A&ctivated Recording (on/off)
lt: Garsu Ak&tyvuojamas Įrašinėjimas (Įjungtas/Išjungtas)

en: Pinned Play/Record &Head (on/off)
lt: Privertas Grojimas/Įrašymas &Antraštė (Įjungta/Išjungta)

en: &Overdub (on/off)
lt: &Įrašinėjimas ant viršaus (Įjungta/Išjungta)

en: So&ftware Playthrough (on/off)
lt: Pro&gramos Pergrojimas (Įjungta/Išjungta)

en: A&utomated Recording Level Adjustment (on/off)
lt: Auto&matinis Įrašo Garsumo Nustatymas (Įjungta/Išjungta)

en: T&ransport
lt: T&ransportuoti

note: i18n-hint: (verb) Stop playing audio
en: Sto&p
lt: Stab&dyti

en: Play &One Second
lt: Pagroti &Vieną Sekundę

en: Play &Before Selection Start
lt: Pagroti &Prieš Pasirinkimo Pradžią

en: Play Af&ter Selection Start
lt: Pagroti P&o Pasirinkimo Pradžios

en: Play Be&fore Selection End
lt: Pagroti Pri&eš Pasirinkimo Pabaigą

en: Play Aft&er Selection End
lt: Pagroti P&o Pasirinkimo Pabaigos

en: Play Before a&nd After Selection Start
lt: Pagroti Prieš i&r Po Pasirinkimo Pradžios

en: Play Before an&d After Selection End
lt: Pagroti Prieš i&r Po Pasirinkimo Pabaigos

en: Play C&ut Preview
lt: Groti Iški&rpimo Peržvalga

en: Play C&ut Preview-at-Speed
lt: Groti Iškir&pti peržvalga tokiu greičiu

en: &View
lt: &Vaizdas

note: i18n-hint: Standard Macintosh Window menu item:  Make (the current * window) full sized
en: &Zoom
lt: &Mastelis

en: Zoom &In
lt: Pr&iartinti

en: Zoom &Normal
lt: &Normaliai priartinti

en: Zoom &Out
lt: &Atitraukti

en: &Zoom to Selection
lt: &Priartinti į Pasirinkimą

en: Zoom &Toggle
lt: Priartinti &Nustatyti

en: T&rack Size
lt: T&akelio Dydis

en: &Fit to Width
lt: &Pritaikyti pločiui

en: Fit to &Height
lt: Pritaikyti &Aukščiui

en: &Collapse All Tracks
lt: &Sugriauti visus Takelius

en: E&xpand Collapsed Tracks
lt: Pa&didinti Sugriautus Takelius

en: Sk&ip to
lt: Pra&leisti iki

en: Selection Sta&rt
lt: Pasirinkimo Pra&džia

en: &Extra Menus (on/off)
lt: &Papildomi Meniu (Įjungta/Išjungta)

en: &Show Clipping (on/off)
lt: &Rodyti Apkarpymą (Įjungta/Išjungta)

en: &Window
lt: &Langas

note: i18n-hint: Standard Macintosh Window menu item:  Make (the current * window) shrink to an icon on the dock
en: &Minimize
lt: &Sumažinti

note: i18n-hint: Standard Macintosh Window menu item:  Make all project * windows un-hidden
en: &Bring All to Front
lt: &Perkelti Visus į Priekį

en: Playback
lt: Atkūrimas

en: &Device:
lt: &Prietaisas:

en: De&vice:
lt: Pr&ietaisas:

en: Cha&nnels:
lt: Kan&alai:

en: &Buffer length:
lt: &Buferio trukme:

note: i18n-hint:  Directories, also called directories, in computer file systems
en: Directories
lt: Vietos

en: Choose a location to place the temporary directory
lt: Pasirinkite kur dėti laikinus failus

en: Directory %s is not writable
lt: Vieta yra %s neįrašoma

en: Changes to temporary directory will not take effect until Audacity is restarted
lt: Laikinos vietos keitimas bus priimtas tik perkrovus Audacity

en: -36 dB (shallow range for high-amplitude editing)
lt: -36 dB (negilus ruožas aukštos amplitudės redagavimui)

en: -48 dB (PCM range of 8 bit samples)
lt: -48 dB (PCM diapazonas 8 bitų modeliams)

en: -96 dB (PCM range of 16 bit samples)
lt: -96 dB (PCM diapazonas 16 bitų medeliams)

en: -120 dB (approximate limit of human hearing)
lt: -120 dB (apytikris žmogaus klausos limitas)

en: -145 dB (PCM range of 24 bit samples)
lt: -145 dB (PCM diapazonas 24 bitų modeliams)

en: Language "%s" is unknown
lt: Kalba "%s" yra nežinoma

note: i18n-hint: as in computer keyboard (not musical!)
en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: &Name
lt: &Pavadinimas

en: View by:
lt: Rodyti pagal:

en: Note: Pressing Cmd+Q will quit. All other keys are valid.
lt: Pranešimas: Paspaudus Cmd+Q išeisite. Visi kiti mygtukai galioja.

en: &Import...
lt: &Importuoti...

en: Select an XML file containing Audacity keyboard shortcuts...
lt: Pasirinkite XML failą kuriame laikote Audacity klavetūros sparčuosius klavišus...

en: Error Importing Keyboard Shortcuts
lt: Klaida Importuojant Klaviatūros Trumpinius

en: Loaded %d keyboard shortcuts
lt: Įkelti %d spartieji klavišai

en: Loading Keyboard Shortcuts
lt: Kraunami Klaviatūros Trumpiniai

en: Export Keyboard Shortcuts As:
lt: Eksportuoti Sparčiuosius Klavišus Kaip:

en: Error Exporting Keyboard Shortcuts
lt: Klaida Eksportuojant Klaviatūros Trumpinius

en: MP3 Library Version:
lt: MP3 Bibliotekos Versija:

en: Changes to these settings only take effect when Audacity starts up.
lt: Pokyčiai šioms nuostatoms įsigalios tik kai Audacity bus įjungta.

en: Mouse
lt: Pelė

en: Mouse Bindings (default values, not configurable)
lt: Pelės veiksmai (įprastos reikšmės, nekeičiamos)

en: Tool
lt: Įrankis

en: Command Action
lt: Komandos Veiksmas

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Left-Click
lt: Kairysis-Paspaudimas

en: Set Selection Point
lt: Nustatyti Pasirinkimo Tašką

en: Left-Drag
lt: Kairysis-Tempimas

en: Set Selection Range
lt: Apibraukti

en: Shift-Left-Click
lt: Shift-Pelės-Kairysis

en: Extend Selection Range
lt: Pratęsti Apibraukimo Ruožą

en: Wheel-Rotate
lt: Ratuko-Pasukimas

en: Zoom in on Point
lt: Priartinti tašką

en: Zoom in on a Range
lt: Priartinti Ruožą

en: Right-Click
lt: Dešinysis-Paspaudimas

en: Zoom out one step
lt: Patolinti vienu žingsneliu

en: Right-Drag
lt: Dešinysis-Tempimas

note: i18n-hint: The envelope is a curve that controls the audio loudness.
en: Change Amplification Envelope
lt: Keisti Stiprinimo Amplitudę

en: Pencil
lt: Parkelis

en: Change Sample
lt: Keisti pavyzdį

en: Smooth at Sample
lt: Sulieti pavyzdį

en: Change Several Samples
lt: Keisti kelis pavyzdžius

en: Change ONE Sample only
lt: Pakeisti tik VIENĄ Modelį

en: same as select tool
lt: toks pat kaip pasirinkimo įrankis

en: same as zoom tool
lt: toks pat kaip priartinimo įrankis

en: Any
lt: Bet kuris

en: Audacity Preferences
lt: Audacity Nuostatos

en: Other...
lt: Kitas...

en: &Track Number
lt: &Takelio Numeris

en: Frequencies
lt: Dažniai

note: i18n-hint: EAC abbreviates "Enhanced Autocorrelation"
en: Pitch (EAC)
lt: Nuolydis (EAC)

en: Spectrograms
lt: Spektograma

en: The maximum frequency must be an integer
lt: Didžiausias dažnis turi būti sveikasis skaičius

en: Waveform
lt: Bangos Forma

en: Default audio track &name:
lt: Automatiškai nustatytas garso takelio &pavadinimas:

en: Pause
lt: Pauzė

en: Play
lt: Groti

en: Skip to Start
lt: Perkelti į Pradžią

en: Skip to End
lt: Perkelti į Pabaiga

note: i18n-hint: Clicking this menu item shows the toolbar with the big buttons on it (play record etc)
en: &Transport Toolbar
lt: &Transportuoti Įrankių juostą

note: i18n-hint: Clicking this menu item shows the toolbar that manages devices
en: &Device Toolbar
lt: &Prietaisų įrankių Juosta

en: Zoom In
lt: Artinti

en: Zoom Out
lt: Tolinti

note: i18n-hint: Clicking this menu item shows the toolbar for editing
en: &Edit Toolbar
lt: &Redaguoti Įrankių Juosta

note: i18n-hint: Clicking this menu item shows the toolbar with the recording level meters
en: &Recording Meter Toolbar
lt: &Įrašymų Matavimo Įrankių Juosta

note: i18n-hint: Clicking this menu item shows the toolbar with the playback level meter
en: &Playback Meter Toolbar
lt: &Grojimo Matavimo Įrankių Juosta

note: i18n-hint: These commands assist the user in finding a sound by ear. ... "Scrubbing" is variable-speed playback, ... "Seeking" is normal speed playback but with skips
en: Stop Scrubbing
lt: Sustabdyti Gramdymą

note: i18n-hint: These commands assist the user in finding a sound by ear. ... "Scrubbing" is variable-speed playback, ... "Seeking" is normal speed playback but with skips
en: Start Scrubbing
lt: Pradėti Gramdymą

note: i18n-hint: These commands assist the user in finding a sound by ear. ... "Scrubbing" is variable-speed playback, ... "Seeking" is normal speed playback but with skips
en: Start Seeking
lt: Pradėti Ieškoti

note: i18n-hint: Clicking this menu item shows the toolbar that enables Scrub or Seek playback and Scrub Ruler
en: Scru&b Toolbar
lt: Gram&dymo Įrankių Juosta

en: Project Rate (Hz)
lt: Projekto Norma (Hz)

en: Start and End of Selection
lt: Pradžia ir Pabaiga Pasirinkimo

en: Length and End of Selection
lt: Trukmė ir Pabaiga Pasirinkimo

en: Center
lt: Centrinis

note: i18n-hint: Clicking this menu item shows the toolbar for selecting a time range of audio
en: &Selection Toolbar
lt: &Pasirinkimo Įrankių Juosta

note: i18n-hint: Clicking this menu item shows the toolbar for selecting a frequency range of audio
en: Spe&ctral Selection Toolbar
lt: Spe&ktro Pasirinkimo Įrankių Juosta

en: Click and drag to resize toolbar
lt: Spausti ir tempti norint pakeisti įrankių linijos dydį

en: Selection Tool
lt: Apibraukimo Įrankis

en: Envelope Tool
lt: Amplitudės Korektorius

en: Draw Tool
lt: Piešimo įrankis

note: i18n-hint: Clicking this menu item shows a toolbar that has some tools in it
en: T&ools Toolbar
lt: Į&rankių Juosta

en: &Selection Tool
lt: &Pasirinkimo Įrankis

en: &Envelope Tool
lt: &Vokinis Įrankis

en: &Draw Tool
lt: &Piešimo Įrankis

en: &Multi Tool
lt: &Multi Įrankis

en: &Previous Tool
lt: &Praeitas Įrankis

en: &Next Tool
lt: &Sekantis Įrankis

en: Modified Label
lt: Pakeistas Pavadinimas

en: Label Edit
lt: Pavadinimo Redagavimas

note: i18n-hint: (noun) This is the font for the label track.
en: Label Track Font
lt: Pavadinimo Takelio Šriftas

en: &Delete Label
lt: &Trinti Etiketę

en: Deleted Label
lt: Ištrinta Etiketė

en: Edited labels
lt: Pakeistos etiketės

en: MIDI Device Info
lt: MIDI Prietaiso Informacija

en: &MIDI Device Info...
lt: &MIDI Prietaiso Informacija...

en: Right-click for menu.
lt: Spausti dešinį pelės klavišą, kad atidaryti meniu.

en: Click and drag to stretch selected region.
lt: Spausti ir tempti norint ištampyti pasirinktą regioną.

note: i18n-hint: In the history list, indicates a MIDI note has been dragged to change its duration (stretch it). Using either past or present tense is fine here.  If unsure, go for whichever is shorter.
en: Stretch
lt: Ištampyti

en: Click and drag to edit the samples
lt: Temti ir mesti pavyzdžių redagavimui

en: Sample Edit
lt: Modelio Redagavimas

en: S&pectrogram Settings...
lt: S&pektogramos Nustatymai...

note: i18n-hint: The strings name a track and a format i18n-hint: The strings name a track and a channel choice (mono, left, or right)
en: Changed '%s' to %s
lt: Pakeista '%s' į %s

en: Format Change
lt: Formato Pakeitimas

note: i18n-hint: The string names a track
en: Changed '%s' to %s Hz
lt: Pakeista '%s' į %s Hz

en: Rate Change
lt: Dažnio Pakeitimas

en: Set Rate
lt: Nustatyti tempą

en: Left Channel
lt: Kairysis kanalas

en: Right Channel
lt: Dešinysis kanalas

en: Channel
lt: Kanalas

note: i18n-hint: The string names a track
en: Made '%s' a stereo track
lt: '%s' paverstas stereo takeliu

en: Make Stereo
lt: Paversti Stereo

note: i18n-hint: The string names a track
en: Swapped Channels in '%s'
lt: Sukeisti Kanalai '%s'

note: i18n-hint: The string names a track
en: Split stereo track '%s'
lt: Išskirti stereo takelį '%s'

en: Left, %dHz
lt: Kairys, %dHz

en: Right, %dHz
lt: Dešinys, %dHz

en: Created new audio track
lt: Sukurtas naujas audio takelis

en: Created new stereo audio track
lt: Sukurtas naujas stereo audio takelis

en: &Mono Track
lt: &Mono Takelis

en: &Stereo Track
lt: &Stereo Takelis

en: Change lower speed limit (%) to:
lt: Pakeisti mažesnio greičio limitą (%) į:

en: Lower speed limit
lt: Žemesnis greičio limitas

en: Change upper speed limit (%) to:
lt: Pakeisti didesnio greičio limitą (%) į:

en: Upper speed limit
lt: Didesnio greičio limitas

en: Set range to '%ld' - '%ld'
lt: Nustatyti dažnį į '%ld' - '%ld'

note: i18n-hint: (verb)
en: Set Range
lt: Nustatyti dažnį

en: This version of Audacity only allows one time track for each project window.
lt: Ši Audacity versija leidžia tik viena laiko takelį per vieną projekto langą.

en: Created new time track
lt: Sukurtas naujas laiko takelis

en: &Time Track
lt: &Laiko Takelis

en: Renamed '%s' to '%s'
lt: Pervardintas '%s' į '%s'

en: Name Change
lt: Pakeistas Pavadinimas

en: Click and drag to edit the amplitude envelope
lt: Spausk ir tempk amplitudės koregavimui

note: i18n-hint: (verb) Audacity has just adjusted the envelope .
en: Adjusted envelope.
lt: Nustatyta amplitudė.

en: Click and drag to move left selection boundary.
lt: Spauskite ir temkite kairiojo pažymėjimo kraštui paratęsti.

en: Click and drag to move right selection boundary.
lt: Spauskite ir temkite dešiniojo pažymėjimo kraštui paratęsti.

en: Click and drag to adjust frequency bandwidth.
lt: Paspausti ir tempti norint keisti dažnių juostos plotį.

note: i18n-hint: These are the names of a menu and a command in that menu
en: Edit, Preferences...
lt: Pokyčiai, Nuostatos...

note: i18n-hint: %s is usually replaced by "Ctrl+P" for Windows/Linux, "Command+," for Mac
en: Multi-Tool Mode: %s for Mouse and Keyboard Preferences.
lt: Multi-Įrankio Režimas: %s Pelės ir Klaviatūros Nuostatos.

en: Click and drag to set frequency bandwidth.
lt: Spausti ir tempti norint nustatyti dažnių juostos plotį.

en: Click and drag to select audio
lt: Temti ir mesti audio pasirinkimui

en: Click and drag to move a track in time
lt: Temti ir mesti takelių laiko perkėlimui

note: i18n-hint: %s is replaced by (translation of) 'Ctrl+Click' on windows, 'Command+Click' on Mac
en: %s to select or deselect track.
lt: %s norint pasirinkti arba atšaukti takelio pasirinkimą.

en: Move Track
lt: Perkelti Takelį

en: Click to Zoom In, Shift-Click to Zoom Out
lt: Vienas paspaudimas Priartinimui, Shift-Paspaudimas — Patolinimui

en: Drag to Zoom Into Region, Right-Click to Zoom Out
lt: Apibraukite Regiono Priartinimui, Dešinysis-Paspaudimas — Patolinimui

en: Left=Zoom In, Right=Zoom Out, Middle=Normal
lt: Kairys=Priartinti, Dešinysis=Tolinti, Vidurinis=Normaus

note: i18n-hint: One-letter abbreviation for Left, in the Pan slider i18n-hint: One-letter abbreviation for Left, in VU Meter
en: L
lt: K

note: i18n-hint: One-letter abbreviation for Right, in the Pan slider i18n-hint: One-letter abbreviation for Right, in VU Meter
en: R
lt: D

en: File '%s' already exists, do you really want to overwrite it?
lt: Failas '%s' jau egzistuoja. Ar tikrai norite jį perrašyti?

en: Please choose an existing file.
lt: Prašome pasirinkti jau egzistuojantį failą.

en: File type:
lt: Failo tipas:

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in hours, * minutes, seconds and hundredths of a second (1/100 second)
en: hh:mm:ss + hundredths
lt: val:min:sek + šimtosios

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in hours, * minutes, seconds and milliseconds (1/1000 second)
en: hh:mm:ss + milliseconds
lt: val:min:sek + milisekundės

note: i18n-hint: Name of time display format that shows time in hours, * minutes, seconds and samples (at the current project sample rate)
en: hh:mm:ss + samples
lt: val:min:sek + šablonai

note: i18n-hint: Name of display format that shows log of frequency * in octaves
en: octaves
lt: oktavos

en: Are you sure you wish to cancel?
lt: Ar tikrai norite atšaukti?

en: Are you sure you wish to stop?
lt: Ar tikrai norite sustabdyti?

en: Are you sure you wish to close?
lt: Ar tikrai norite uždaryti?

en: Don't show this warning again
lt: Daugiau nerodyti šio perspėjimo

en: Delay
lt: Užlaikymas

en: Type
lt: Tipas
